top of page
life changer (3).png

6 měsíční mastermind, ve kterém posuneš svoje VZTAHY

a PODNIKÁNÍ na úroveň, která jiným připadá nereálná

Něco o tobě vím...

 

Jsi ŽENA ON FIRE.

Jsi NEZMAR. Máš pro sebe větší VIZE než většina lidí. Chceš život ŽÍT a UŽÍVAT - nejen PŘEŽÍVAT. 

Víš, že když po něčem fakt toužíš, tak VŽDYCKY EXISTUJE CESTA

Jen tak před něčím se nezastavíš. Máš obrovskej vnitřní motor

Jsi jedinečná. Nechceš dělat věci stejně jako druzí, ale tvoříš něco novýho, unikátního. Něco, co bude absolutním odrazem tvýho osobního sebevyjádření a zároveň to bude pomáhat lidem a pozvedat svět.

Nespokojíš se jen tak s něčím. 

NĚCO tě žene neustále dopředu.

Někdy až tak moc, že se svým vlastním ohněm spálíš. Vyhoříš a začneš pochybovat. Pro ženu, která má f**king POWER a je zvyklá se v životě opírat o víru v sebe je máloco horší, než když něco tuhle víru naruší. A děje se to nám všem. 

Ale s tím je KONEC.

Je čas sklizně a manifestace TOHO NEJLEPŠÍHO co ti život může nabídnout.

Vím jak to udělat, abys konstantě EXPANDOVALA svůj život za hranice "reálnýho" a tvoje TĚLO, VZTAHY a BYZNYS tě v tom podrželi. 

life changer (4).png
life changer (8).png

Jak ti                                                    změní život? 

 

Zreguluješ svůj NERVOVÝ SYSTÉM a budeš umět vést druhé k tomu samému. Co to znamená? EXPANZI ve všech oblastech tvého života BEZ záseků a VYHOŘENÍ. 

Osvojíš si MINDSET POZITIVNÍHO OČEKÁVÁNÍ. Co očekávám, to si taky tvořím. Budeš schopná očekávat to nejlepší - a taky si to tvořit. 

Posuneš svůj vztah tam kde ho chceš mít díky pochopení teorie VZTAHOVÉ VAZBY (attachment theory). A budeš jí umět aplikovat na druhé.

Naučíš se EFEKTIVNĚ KOMUNIKOVAT svoje upřímný potřeby a přání bez lpění, tlaku a kontroly. Dovednost, který transformuje vztahy i byznys.

Staneš se MASTEREM v pochopení sebe i druhých díky HUMAN DESIGNU a jeho aplikaci na byznys a vztahy. 

Budeš neochvějně SEBEVĚDOMÁ a zvykneš si cítit svojí POWER bez ohledu na okolnosti. 

life changer (7).png

Jak bude program probíhat? 

Program je aktuálně dostupný pouze jako součást OSOBNÍ SPOLUPRÁCE, případně je možné zakoupit si první modul O REGULACI NERVOVÉHO SYSTÉMU zvlášť v podobě programu MASTERS.

life changer (3).png
life changer (11).png

Záměrem programu je předat ti kromě Creme de la Creme informací ze světa osobního růstu hlavně PROŽITEK v jejich aplikaci na sebe sama, který potom můžeš předávat dál svým klientům a být pro ně ještě větším LIFE CHANGEREM než doposud.

Takže skrz svůj posun a změnu budeš automaticky pozvedávat druhé

Dalším záměrem je ale ABSOLUTNĚ POSÍLIT TVOJE SEBEVĚDOMÍ a víru v tebe. Proč? Protože máš pro sebe velký sny a každý takový člověk je musí nejdřív SÁM VIDĚT a plně jim VĚŘIT. A protože jdeš neustále výš a výš, s každou novou úrovní se ti bude hodit ještě VĚTŠÍ DŮVĚRA a taky pozitivní, na růst orientovaný PODPŮRNÝ SYSTÉM, kterým pro tebe budu já a další účastnice. 

A protože v průběhu programu pro sebe ODEMKNEŠ absolutně NOVÉ ÚROVNĚ a neochvějný sebevědomí se ti přitom bude sakra hodit. 

6 měsíců budeš v naprosto BULLETPROOF prostředí, ve kterém je absolutně VŠECHNO MOŽNÝ bytím tebou v plném potenciálu a síle. Nikdo tě nebude zpochybňovat nebo testovat, budeš tak mít prostor sáhnout si do hloubky svojí OSOBNÍ JEDINEČNOSTI jako ještě nikdy a ZTĚLESNIT tvoje nejryzejší já - a hrdě ho prezentovat světu. 

A v neposlední řadě se tvůj život naladí na vlnu ČÍM LEPŠÍ TO JE TÍM LEPŠÍ TO JE. Aby se ti dařilo na všech frontách a abys celým tělem přijímala TO NEJLEPŠÍ co život nabízí a víra v to, že si to zasloužíš pro tebe byla AUTOMATICKÝM NASTAVENÍM

Vím, co moje dary/nastavení a energie s lidmi dělají. Začneš zářit, vidět na sobě to, co ti nikdo nikdy neukázal a pohltí tě absolutní síla a odhodlání tohle předávat dál - a taky víra, že je pro dobro všech když za to budeš naprosto královsky ohodnocená.

Spolu s tím ti k novým úrovním všeho pomůže pečlivě sestavený program programu:

PROGRAM PROGRAMU:

 

MODUL I.

REGULACE NERVOVÉHO SYSTÉMU

ŘÍJEN 2023

Jestli mi něco změnilo život o 180 stupňů - jak v byznysu tak v lásce - tak je to regulace nervového systému. Žádná jiná technika/metoda/práce s myslí mě nedokázala přepnout do udržitelný expanze na všech frontách tak, jako právě REGULACE. Mezitím jsem zjistila, že je to taky tajemství všech dlouhodobě závratně a KONSISTENTNĚ úspěšných kolegyň z oboru. Tohle KNOW-HOW prostě potřebuje každá žena ON FIRE, která chce expandovat bez vyhoření. A potřebuje ho celý Česko. Proto ho předám tobě - ty si sama prožiješ výjimečnou proměnu - a budeš ho předávat dál zase tvým klientům a/nebo lidem kolem tebe.

Díky regulaci si v sobě vytvoříš absolutně pevný a stabilní základy, na kterých vystavíš svůj dreamlife.

MODUL II.

VZTAHY - ATTACHMENT THEORY a její aplikace

LISTOPAD  2023

Ať už jsi ve vztahu nebo randíš, vím že pro sebe chceš naplňující, vzájemný, vzrušující, šťavnatý vztah, ve kterém se cítíš milovaná a v bezpečí. A taky vím, že takový vztah je absolutně možný mít - a vím jak ho dosáhnout. Teorie vztahové vazby je jen jeden z přístupů, které ti k němu v rámci LIFE CHANGERU pomůžou, ale za to zcela zásadní. Je to učení, o které se opírá spousta zahraničních koučů. Není všespásná, ale dokáže naprosto dokonale vnést světlo do chování a událostí, které se tobě nebo tvým klientům ve vztazích (ne)dějí. Naučím tě porozumět tomu, jak vztahovou vazbu rozpoznat, jak vzniká, jak se projevuje a taky postup, jak se z těch nejistých posunout směrem k JISTÉ vztahové vazbě, kterou chceme všichni žít

Přivedu taky na rozhovory HOSTY a zástupce různých vazeb, abychom nezůstávaly jen u teorie, ale aby ses mohla vžít do prožitku druhých a udělala si tak lepší obrázek o praxi.

PAUZA

RELAX, VÁNOČNÍ TRHY, SVAŘÁK A PLNÝ BŘICHA CUKROVÍ 😋

 PROSINEC 2023

MODUL III.

EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE v byznysu a vztazích

LEDEN 2024

Základem vztahu je komunikace. To řekne každý kouč - a dost pravděpodobně i každý člověk, který už si ve vztazích něco zažil. Co to ale konkrétně znamená? Co konkrétně říkat? A kdy? Jak mít pevný hranice a zároveň otevřený srdce? Nikdo nás to nikdy neučil a pak často ve vztahu "slepý potkává slepého". Komunikovat chceme, ale při prvním triggeru se stáhneme. Díky LIFE CHANGERU si tohle umění komunikace osvojíš, svoje vztahy posuneš na novou úroveň a budeš v tom taky inspirací druhým. 

 V byznysu je to podobně - ze strachu, že si zas ublížíme, neprodá se, někdo nás vyhejtí...se zavíráme a nedovolujeme si naplno mluvit o tom, o čem doopravdy chceme. Brzdíme se, filtrujeme, nedáváme se do toho naplno. Jsme víc v hlavě než v těle, overthinkujeme, kontrolujeme, cítíme tlak na nás a vyvíjíme ho na klienty. Je čas, aby se tvoje sociální sítě staly naplno TVOJE SHOW a dovolila si vyjadřovat se absolutně nespoutaně a svobodně. Protože absolutní otevřenost a zranitelnost je MAGNETICKÁ. Pak už není potřeba žádná dřina, jen skutečný plný bytí sebou.

MODUL IV.

HUMAN DESIGN a jeho aplikace na byznys a lásku

ÚNOR 2024

O Human designu dnes asi slyšel už každý, jeho soused a pes. Má to ale svůj důvod. Human design je naprosto úžasný nástroj k vyplnění a objasnění mezer v sebepoznání ať už pro tebe, tvojí práci s klienty - ale i pro tvoje vztahy. Sama ho aktivně využívám pro všechny tři a beru si z něj vždy to nejlepší. A naučím to i tebe. Mým záměrem je naučit tě Human design prakticky jako doplněk tvojí práce ať už na sobě, svých vztazích nebo s klienty. O reálné příklady a aplikaci nebude nouze. 

MODUL V.

MINDSET POZITIVNÍHO OČEKÁVÁNÍ

BŘEZEN 2024

Je to jedna z NEJVÍC POWERFUL dovedností, kterou se kdy naučíš. A jakmile jí díky regulaci ztělesníš, zvykneš si přemýšlet né nad tím čemu se vyhnout, ale sebevědomě nad tím, co si tvoříš. Jsi nezastavitelná, protože tě nikdo nemůže přesvědčit o opaku. O tom, že by něco nebylo možný. Víš, že je možný cokoliv, protože víš kdo jsi, máš svojí (velmi osobní, intimní a jedinečnou) VIZI a jsi neústupná v tom, že ti život poskytne to, po čem toužíš.

Uuuh. 🔥

MODUL VI.

POWER & FEMININE energy v byznysu a vztazích

DUBEN 2024

Probouzení, zvědomování a vypuštění OSOBNÍ SÍLY v druhých ženách je jedna z mých hlavních specializací, misí a moje životní potěšení. Doposud jsi pravděpodobně pohybovala jen po povrchu toho, co jsi ve svém životě schopná vytvořit a díky LIFE CHANGERU se ponoříš do a otevřeš hloubku toho, co ostatním připadá nereálný. Ženská energie je hravá, smyslná, plná života, svůdná, přitažlivá a schopná k sobě přitáhnout jako černá díra cokoliv, pokud je živelná, plně ve svém těle a vědomá si své síly bez nutnosti cokoliv dokazovat nebo vyžadovat. 

Naučím tě používat tvojí mužskou i ženskou stránku přesně tak, abys vždy dosáhla toho co si přeješ a byla při tom naplno sebou - to znamená sebevědomou, sebemilující a vědoucí toho, že ti svět leží u nohou

Program

REFERENCE

REFERENCE

REFERENCE

Přehrát video
life changer (4).png

Program je aktuálně dostupný pouze jako součást OSOBNÍ SPOLUPRÁCE po dobu jejího trvání.
Je možné zakoupit si samostatně první modul o regulaci nervového systému v podobě programu MASTERS.

 

life changer (3).png
Vstup do programu
bottom of page