top of page
BOSSLADY Podcast (5).png
BOSSLADY Podcast (17).png
BOSSLADY Podcast (5).png
BOSSLADY Podcast (17).png

3 MĚSÍČNÍ TRANSFORMACE

1x 3-4 hod terapeuticko-koučovací deep dive

6x online session

 3 měsíce nepřetržité podpory po-pá

 Členská sekce s bonusy

 Přístup k programu The LIFECHANGER po dobu trvání spolupráce

Cena

50 000 Kč

50 000 Kč

2x 

25 000 Kč

REFERENCE

Snímek obrazovky 2022-09-18 v 18.04.24.png

Zuzka Koščová

zuzanakoscova.sk

Spolupráca s Lenkou vrámci online programu a konzultácií predčila moje očakávania.

 

Už od začiatku som jej hovorila - Leni, ja mám informácií milión, idem si k tebe pre energy shift. Lebo sa mi páči tvoja odvaha a drzosť. A to sa aj dialo.

 

Dotkla som sa odvážnejšej autentickejšej sebavedomejšej časti seba a dokázala to ihneď aplikovať aj v biznise. Nečakaný nápad mi veľmi rýchlo priniesol nové objednávky.

 

Lenka k tomu naozaj vynikajúco držala priestor, dávala cenné vhľady, nedopustila, aby som ostala pridlho uviaznutá v nejakej výzve. Malo to šťavu, empatiu, hĺbku, oheň a zo všetkého najviac som si cenila Lenkinu neutíchajúcu dôveru a podporu. Nie poučovanie, nie mamičkovanie a vedenie za ruku, ale skutočnú “i see your power” podporu, ktorú som presne potrebovala.

 

S láskou odporúčam!

319837074_834686594278604_4850277472972791240_n.jpeg

Klára Antonova Fischleinová

vypnihlavu.cz

"Miluju propojení studia a praxe, takže je mi velmi příjemná kombinace edukativních videí o osobních sezení. Program mě mile překvapil obrovským množstvím informací a pracovních materiálů, které mě mílovými kroky posouvají i ve vlastní praxi s klientkami. Tím se naplňuje cíl, se kterým jsem do programu šla - vyrůst osobně i pracovně. 

 

Každé sezení s Tebou ve mě probudí novou otázku, pomůže mi nalézt důležitou odpověď nebo je motivací, kterou zrovna potřebuju. Cítím se přijatá ve své naprosté upřímnosti a je ulevující sdílet citlivé zkušenosti s někým, s kým si tolik rozumím a kdo je má na prvním místě lidskost, ne sterilní profesionalitu, ve které se klient nedokáže uvolnit.

 

V běžném životě jsem pak schopná vidět možnosti, které jsem si předtím nevnímala, otevírat jim s větší odvahou svoje srdce a jak už to funguje se synchronicitami, nacházejí si mě rozhovory, příspěvky a další podněty k tématům, které spolu řešíme. Díky tomu se změny v mém myšlení ukotvují."

bottom of page