top of page
lenkaonbusiness_edited_edited.jpg
High ticket self (2).png
Web REMAKE (3).png
Web REMAKE (2).jpg
Web REMAKE (3).jpg
Web REMAKE (20).png
Web REMAKE (21).png
Web REMAKE (22).png
Web REMAKE (23).png
lenkaonbusiness_edited.jpg
Snímek obrazovky 2022-09-18 v 18.04.24.png

Zuzka Koščová

zuzanakoscova.sk

Spolupráca s Lenkou vrámci online programu a konzultácií predčila moje očakávania.

 

Už od začiatku som jej hovorila - Leni, ja mám informácií milión, idem si k tebe pre energy shift. Lebo sa mi páči tvoja odvaha a drzosť. A to sa aj dialo.

 

Dotkla som sa odvážnejšej autentickejšej sebavedomejšej časti seba a dokázala to ihneď aplikovať aj v biznise. Nečakaný nápad mi veľmi rýchlo priniesol nové objednávky.

 

Lenka k tomu naozaj vynikajúco držala priestor, dávala cenné vhľady, nedopustila, aby som ostala pridlho uviaznutá v nejakej výzve. Malo to šťavu, empatiu, hĺbku, oheň a zo všetkého najviac som si cenila Lenkinu neutíchajúcu dôveru a podporu. Nie poučovanie, nie mamičkovanie a vedenie za ruku, ale skutočnú “i see your power” podporu, ktorú som presne potrebovala.

 

S láskou odporúčam!

6.png
5.png
lenkaonbusiness_edited.jpg
Snímek obrazovky 2022-09-18 v 18.41.47.png

Kristýna 
Anderlová

"Když jsem si poprvé prohlížela Lenčiny stránky, chtěla jsem si od ní koupit všechno! Kdyby prodávala zlaté prase, koupila bych si od ní i to! Nakonec jsem měla tu čest s ní mít dlouhodobý intenzivní koučink, který změnil můj pohled na sebe, na svět, na fungování..... Vše, co řekla, by se dalo tesat do kamene I teď, když se dál věnuji osobnímu rozvoji a sebepoznání, vždy mě napadne, vždyť tohle mi už dávno Lenka říkala! Přesně tohle chtěla, abych si uvědomila. Ukázala mi esenci mého bytí, jak si zpracovat všechna zažitá traumata z minulosti a vtisknuté limitující programy ve mně. A já jí tímto děkuji za to, že dělá tuto činnost a předává svá moudra a sílu světu."

lenkaonbusiness_edited_edited.jpg
Snímek_obrazovky_2020-09-04_v_13.08.55-

JANA BIARINCOVÁ

lobelia.cz

"Lenka je boží koučka, která ti pomůže rozjet tvůj boží byznys. A mnohem víc. Pokud tě láká být součástí jejího online programu, pak do toho jdi. I já jsem do Bosslady šla na základě silnýho vnitřního pocitu, že do toho jít mám, že to tak prostě má být. A nelitovala jsem ani vteřinu.


Lenka ti předá tolik myšlenek a energie, až se budeš sama divit, kolik se třeba do jednoho videa nebo modulu vejde. Nebude ti říkat, co máš dělat. Nasměruje tě ale přesně tam, kam tě srdce táhne. A to svojí specifickou, pozitivní, nakopávací energií.

 

Těžko seženeš někoho lepšího na svém místě, než je právě ona - protože ona sama žije svůj sen, žije to, co miluje, ona sama je skutečnou bosslady. A právě od takových lidí se fakt chceš učit. Chceš čerpat jejich energii, protože tím se sama přiblížíš svýmu snu.

Bosslady ti může změnit život.

 

Takovou sílu tenhle online program má. Nechci ti tvrdit, že to je nějaký zázračný kurz, který ti změní život jen tím, že si ho koupíš. To vůbec ne! Protože ty pro tu změnu musíš v první řadě něco udělat. A občas to není úplně příjemný, ani jednoduchý. Ale pokud dáš do toho programu maximum, pak se ti maximum vrátí.

Na začátku, ještě před ostrým startem programu, po nás Léňa chtěla, abychom se rozhodly, co si na konci z toho celého odneseme. Dala jsem si plno rozhodnutí, ale nejsilnější bylo jedno. Napsala jsem si toto: "rozhoduju se, že mi to pomůže". Právě z toho se stal můj hlavní cíl programu. Moc jsem chtěla, aby mi tento online program změnil moje vnitřní nastavení a vše, co s tím souvisí. S klidným svědomím můžu říct, že mi to opravdu pomohlo.

 

Bosslady mi ukázala nový pohled nejen na vlastní podnikání, ale v podstatě na všechny oblasti života. Díky Bosslady jsem taky poznala nový lidi, úžasnou partu bossladies, skupinu podporujících se žen. Už to je hodně.

 

Bosslady u mě odstartovala velkou vnitřní proměnu. Třeba ne viditelnou na první pohled. Ale přesto velmi důležitou. A to je pro mě nevyčíslitelná hodnota a věc, za kterou budu Lence vždy vděčná, i když ani ona sama netuší, jak moc mi pomohla."

lenkaonbusiness_edited.jpg

"Prvně jsem na Lenku narazila na Instagramu. Hned mě zaujala, byla něčím jiná. To něco mě bavilo, fascinovalo, inspirovalo, motivovalo.

Když zveřejnila příspěvek s nabídkou jejího mentoringu a já jsem začala být celá krásně nervózní a natěšená, věděla jsem, že to bude to pravé pro mě.

 

A nemýlila jsem se.


Očekávala jsem pomoc, podporu a jakýsi návod na to, jak z mého projektu EndlessInspirationsCz vytvořit případný zdroj příjmů. Abych se mohla živit tím, co mě skutečně baví a dává mi smysl.

 

Teď mám jen obavy, jestli mi reference bude stačit k tomu, abych popsala vše, co jsem si díky Léni uvědomila a s čím vším mi pomohla.


Víte, má takovou zvláštně nakažlivou energii – v tom nejlepším slova smyslu. Během mentoringu se má nálada vyhoupla z nuly na sto. Nabyla jsem přesvědčení, že skutečně mohu v životě dělat to, co mě baví a nemusí to být vůbec složité, ale naopak přesně takové, jaké chci, aby to bylo.

 

Uvědomila jsem si, co mi brání v mých snech a získala jsem od Léni skvělé způsoby, jak s tím vším pracovat ve svůj vlastní prospěch – potažmo prospěch všech, které můj projekt osloví.


Člověk si častokrát neuvědomuje, co stojí za jeho chováním, strachy, ... Lenka má skvělé techniky, jak toto vše odhalit a dále s tím pracovat. Při mentoringu jsem se cítila velmi podporována a s velkým pochopením a respektem naváděna k vyřešení/objasnění všeho, co vyvstávalo.


Díky Léni už dnes vím, že nemusím následovat všechny zajeté strategie a dělat vše podle ostatních. Vím, že právě ta má jedinečná esence stačí. A vložím ji-li do všeho, co dělám, nelze neuspět.
 

Vám všem, které zvažujete vstoupit do kurzu Bosslady, ale váháte, bych jen ráda řekla, že pokud jste dočetli referenci až sem a něco tam uvnitř vás, vás do kurzu láká, dovolte si to.

 

Dovolte si prožít život tak, jak toužíte.

 

Investice do nás samých je tou nejlepší, kterou můžeme udělat."

Snímek_obrazovky_2020-09-06_v_13.09.34-

PETRA PRIESOL

petrapriesol.cz

lenkaonbusiness_edited_edited.jpg

TEREZA 

Než jsem poznala Lenku, nevěděla jsem jakým směrem jít, co je pro mě správné a jak se zachovat v mé situaci. Některé terapeuty jsem již poznala, a vždy to byly jen takové povrchové rady.

 

Od Lenči jsem nečekala nic víc, jen že mě trochu nasměruje. Jenže ona je úplně jiný level, září nádhernou energií a když jsem přišla k ní domů a posadila se do křesla, zaplavil mě klid. Nejvíc jsem si užívala to porozumění a pochopení, ať už jsem řekla cokoliv.

 

Stále si pamatuju to nejdůležitší z našeho prvního sezení a to - jít za radostí. Nemusím si vybírat složité zkoušky a náročné situace jen proto, abych měla pocit, že se rozvíjím. Můžu se uvolnit a jít za tím, co mi dělá radost, co mám ráda.

 

Lenička jde do hloubky tam, kde se vytvořily všechny strachy a zábrany, a tím se mohou vyřešit jednou pro vždy. Vždy jsem překvapená, jak snadno najde podstatu problému a lehce mě vede k jeho vyřešení.

 

Její nový bosslady program stojí za to už jen proto, že Lenička má svou originalitu, miluje to, co dělá, dává do toho své srdce a opravdu jí záleží na tom, aby její klienti dělali to, co je baví. 

Slova absolventek BOSSLADY

lenkaonbusiness_edited_edited.jpg
FullSizeRender 121.jpg

TEREZA NOVOTNÁ

Já ani vlastně nevím, jak jsem na Lenku narazila, ale vím, že to bylo na instagramu a že to bylo v moji nejslabší chvilce. Bylo to v období ,,korony”, kdy jsem přiletěla domů na dovolenou z Anglie, kde jsem žila a kam jsem se za žádnou cenu vracet nechtěla. Nevěděla jsem co se sebou, byla jsem nešťastná, uvězněná v situaci, z které jsem se nemohla dostat ven, neviděla jsem žádnou možnou cestu nebo řešení, byla jsem akorát uzavřená sama do sebe, věčně v depresi, neuměla jsem si užívat chvilky sama se sebou, natož s ostatními.

 

Prostě ztracená. Hledala jsem pomoc...

 

Jakmile jsem na Lenku narazila, hned jsem věděla, že si chci zaplatit sezení s ní a že s ní budu chtít probrat celou mojí současnou situaci. Na jednu stranu jsem se bála, že mi není pomoci, že bych měla navštívit přímo psychiatra nebo tak něco..Byla jsem strašně negativní, pesimistická, všechno jsem viděla černě, neměla jsem se ráda, neměla jsem chuť se snažit o nic.

 

Vlastně jsem Lenku ani pořádně neznala, stačilo mi prostě si pročíst pár jejích inspiračních článků a shlídnout pár videí na instagramu a měla jsem jasno. Věděla jsem, že ona je můj člověk, je mi sympatická a určitě mi dokáže pomoci. 

Byla jsem odhodlaná ji říct všechno.

 

Osobně byla přesně taková, jakou ji vídáte online, ale ještě o něco více dokonalá. Už po prvním sezení s ní se mi tak šíleně ulevilo, že jsem si to ani nedokázala představit, že by to bylo možné. Díky ní jsem začala vidět věci pozitivně a uvažovat nad řešeními své situace, jak by mě to předtím ani nenapadlo. Cítila jsem se najednou pochopená a že nejsem sama. Nakonec jsem s ní řešila o mnoho víc problémů, než jsem původně myslela že budu..

 

Netrvalo to dlouho a všechno se začalo měnit, věci se začaly dávat do pohybu.

 

Bylo to jak horská dráha, na kterou jsem prostě nasedla a jenom se vezla. Už po prvním sezení jsem našla tu kuráž, udělat ten nejsilnější krok - zvládla jsem říct ne odjezdu zpátky do Anglie a zařídit si život zpátky v Česku a to úplně od základů, tak jak sem chtěla. Našla jsem si, jak Lenka říká, ,,nový projekt” a vrhla se na cvičení a zdravý životní styl, změnila jsem vlastně téměř kompletně to, jak jsem do té doby žila.

 

Přestala jsem dělat to, co se po mě chtělo, ale začala jsem dělat to, co chci JÁ.

 

  Začala jsem se cítit silná, sebevědomá, to jsem předtím nebyla..No a teď? Vždy když mě popadne nějaký černý moment, tak si vzpomenu na ní a najdu kuráž vidět věci pozitivně, odmítat a přijímat nabídky, nebát se říct NE nebo si věci promýšlet. To, že jsem na Lenku narazila, byla jedna z nejlepších událostí, které se mi v životě staly a nikdy nepřestanu být vděčná, že sem k ní šla. Už vím, že tu je a že kdykoliv budu mít pocit, že potřebuju, aby mě někdo vyslechl, pomohl a byl tu pro mě, tak za ní můžu jít. 

 

Lenka je pro mě ta nejlepší koučka a doporučuji jakékoliv ženě či dívce spolupráci s ní, protože ona to opravdu umí :) Není to o tom, že Vám řekne to, co chcete slyšet, ale o tom, že Vás donutí přijít na to, co chcete vy sami.  A to celé je ještě doprovázené pochopením, příjemným jednáním a atmosférou :-)

Slova absolventek MAGNETIC chick

Screenshot 2020-07-27_15-36-16-246.png
Screenshot 2020-07-27_15-35-52-851.png

Další slova mých božích KLIENTEK

56732705_10214443221895457_1623353533145

Hanka Jenšíková

Ahoj Leni, musím s Tebou sdílet moji včerejší situaci. NAPROSTO NEUVĚŘITELNĚ JSEM SE CÍTILA A ZAREAGOVALA při výměně názorů s přítelem. On si myslel, že jsem naštvaná, já mu říkám, že naštvaná nejsem, jen že mi je něco líto, mluvili jsme spolu o tom, já byla úplně v klidu, žádný bušení srdce, žádný přehnaný emoce a nakonec jsme se oba smáli, protože to tam bylo "o čem že to celý bylo?", jak jsme se do toho zamotali. Tak jsme se tomu nakonec zasmáli (což bych jindy fakt neudělala ani náhodou, byla bych ublížená). Přítel mi řekl, že se polepší, já mu řekla, že jsem s nim moc šťastná a on, že on se mnou taky. Byla to nejkrásnější výměna názorů ever. A co hlavně - nebála jsem se mu to říct na rovinu, nebála jsem se jeho reakce/opuštění, byla jsem naprosto upřímná a vše bylo krásné. Chtěla jsem to s Tebou sdílet, protoze takhle obrovský pokrok jsem nezaregistrovala min. rok a teď po jednom sezení s Tebou to naprosto intenzivně vnímám, že je to jiné...

Z celého srdce Ti děkuji ♡

Screenshot 2019-08-13_12-33-20-359_edite

Lenka Hrubá

Life Coach

Nechat se koučovat Lenkou bylo velmi příjemné. Vnímavá, milá a energická žena, která dokáže posunout. 

Za mě velké díky.

Screenshot%202020-02-16_22-54-05-548_edi

Marie Lachoutová

Koučování a EFT s Lenkou mi pomohlo přijmout sama sebe a začít se sebeláskou. Po nevydařeném vztahu jsem potřebovala zpět na nohy - a tentokrat jsem potřebovala průvodce. A přijmout fakt , že nemusím na vše být stále sama. Podařilo se mi vytáhnout spoustu potlačení z let dávno minulých. Jsem stále na cestě a metody, které mi Lenka ukázala, používám nadále. Pokud se opět ocitnu na křižovatce, tak průvodce či pomoc vyhledám bez ostychu. Děkuji Lenko za náš společný čas. 

3FBDFC1B-6E84-4259-AF3C-87A893074245 2_e

Kateřina H.

Leničko ještě jednou Vám děkuji za úžasně strávený čas! Máte neuvěřitelné kouzlo osobnosti a díky tomu se mi podařilo až nad mé očekávání se Vám otevřít! A ať to dopadne jakkoliv, nelituji jediné minuty :). Jste úžasná, vnímavá, pohodu a dobrotu vyzařující bytost! Jsem moc ráda, že jsem (si) Vás našla, držím Vám palce a těším se na další návštěvu!!!

Screenshot 2019-06-22_12-53-02-340_edite

Radka Čulíková

Milá Leni, DĚKUJU. Nevím, co přesně se na našem sezení stalo, ale rozhodně mi to moc moc pomohlo. Osud věděl, proč mě k vám posílá. A přesně jak jste řekla, za týden co jsem byla v Česku a po týdnu od našeho setkání se všechno změnilo, spousta věcí ustálila a zkrásněla. Mám ještě hodně práce před sebou, ale vím, že mám VÁS a už bude všechno dobrý. ♡

Screenshot 2019-09-20_14-54-13-669_edite

Kateřina Švecová

Člověk by nevěřil, jak ho taková "hodinka" dovede posunout...Tak nějak jinam. Zklidnit hlavu. No a o tom, jak to u Léni krásně voní - tak už jen to dělá uvolňující atmosféru a člověk se hned raději svěří :). A na konci sezení si člověk připadá, jakoby se "vrátil" na zem, protože je příjemně "sám v sobě". :) 

Screenshot 2019-06-06_09-21-06-718_edite

Janina Mares

Krásný večer Leni. Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Poklepávání mě hezky uklidňuje a je mi tak nějak líp. Kdybyste někdy nahrála průvodce meditací, jak uvolnit tělo  tak bych si to ráda stáhla, pod Vaším dohledem to bylo moc fajn. Mějte se krásně a doufám, že se ještě uvidíme ❤.

Screenshot 2019-06-22_13-40-26-922_edite

Šárka Šteinochrová

maminasrakovinou

 Řeším své současné JÁ, které se po spirále vrací k těm nevyřešeným situacím, které dodnes zatěžují mou mysl a učím se s nimi srovnat. Snažím se sebe házet teď na první kolej. Když vyřeším sebe. Vyřeším všechno. Když budu spokojená JÁ, budou spokojeni všichni.
Zda se Vám to taky tak složité jako mě? Tím, že jsem na to sama nestačila a emočně jsem se zasekla jsem potřebovala berličku a začala chodit na EFT terapii @lenkaonlife je na to výborná pomocnice. Která mi pomáhá řešit mé neustále vrácení se k perfekcionalismu. Vyřešit vztek a pocit osamělosti. 

Tereza 

"Lenička má úžasnou energii. U ní je místo, kam se můžu schovat a říct úplně vše, co mě trápí, a vždycky dostanu vyslechnutí a pochopení. Prošly jsme spolu EFT, je to chvílemi nepříjemné, protože jdete do hloubky věcí, které vás trápí, ale Lenička je u vás jako největší opora, držtí vás a uklidňuje. Nakonec přijde veliká úleva. ♡ Lenička je úžasný průvodce, doporučuji všema deseti. ♡

bottom of page