top of page
Copy of The Lenka on Business Podcast (Banner (Landscape)) (2).png
Copy of The Lenka on Business Podcast (Banner (Landscape)) (4).png
Copy of The Lenka on Business Podcast (Banner (Landscape)) (14).png

EBOOK, který ti pomůže pochopit, proč v byznysu ztrácíš motivaci, připadáš si zaseknutá a vyčerpaná, nebo se naopak nedokážeš zastavit a to i tehdy, když tě to ničí

DYSREGULACE NERVOVÉHO SYSTÉMU přispívá k stále se opakujícím cyklům extrémního stresu, vyhoření, ztráty motivace a "šťávy" což se pro tebe jako pro high-achieving podnikatelku neslučuje s růstem v byznysu, natož pak s jeho udržitelností. 

Možná to sama zažíváš - sotva se zvedneš na nohy, už zase padáš. Ztratila jsi svojí houževnatost a emoční odolnost a snaha jí získat zpátky ti připadá jako snažit se vrátit rozlitý mlíko do sklenice. 

Reaguješ na to buď ještě větší DŘINOU ve snaze najít TU JEDNU věc, díky který se tvůj byznys zvedne a dovolí ti odpočívat, nebo rovnou PARALÝZOU, ve které nejsi schopná udělat VŮBEC NIC. Oba stavy mají dopad i na tvůj osobní život, a hlavně na tvoje zdraví.

Je čas s tím nadobro skončit

Co ty na to? 

Způsob, jakým reaguješ na výzvy, překážky, hrozby, konflikty a další problémy v životě (tvoje dominantní stresová reakce) ti dá představu o tom, jak regulaci tvého nervového systému uchopit a cítit se bezpečně a v klidu ve svém vlastním těle.

Pravděpodobně už jsi se s popisem BOJE, ÚTĚKU, ZAMRZNUTÍ a PŘIZPŮSOBENÍ už setkala, málokdy ses ale dozvěděla jak přesně a konkrétně se tvoje reakce propisuje do tvého každodenního života, vztahů a byznysu. 

Často jsou nám v závislosti na nich přisuzovány i charakterové vlastnosti (ona se prostě lehce rozčílí), ale v průvodcích najdeš odpověď na to, proč zrovna ty reaguješ tímhle způsobem a jaká forma regulace je pro tebe vhodná

Copy of The Lenka on Business Podcast (B

Tvůj NERVOVÝ SYSTÉM je plastický (tvárný), rozhodně tedy nejsi k cyklům vyhoření odsouzená na věky. Můžeš si svůj byznys zase užívat a cítit se plná radosti, hravosti, klidu a ŽIVOTA.

Pokud jsi toužíš přesně po téhle změně, pak jsi na správném místě.

POKUD CHCEŠ...

 • Přetrhnout vzorec - nadšení - dřina - vyhoření a mít udržitelný byznys

 • Být zase plná energie do podnikání a přestat se bát kdy dojde.

 • Mít čistou hlavu a vždycky přesně vědět, jaký je tvůj další krok.

 • Cítit se komfortně v absolutní autenticitě a zranitelnosti

 • Cítit se většinu času klidná, v bezpečí, hravá a kreativní.

 • Přestat hledat tu věc/informaci/vnitřní blok, který tě nejvíc posune a konečně se cítit dobře ve svém vlastním těle taková, jaká jsi TEĎ.

 • Pověsit všechen seberozvoj na hřebík, přestat si "přidávat" ale začít "ubírat"

PAK MÁM PRO TEBE PRŮVODCE K REGULACI NERVOVÉHO SYSTÉMU PŘESNĚ NA MÍRU TVOJÍ STRESOVÉ REAKCI:

FAWNER.png

Přečti si REFERENCE podnikatelek, které už průvodce mají.

   OBSAH EBOOKU:

 • Jak funguje tvůj NERVOVÝ SYSTÉM (NS)

 • Jak se projevuje tvoje stresová reakce v životě a v byznysu a proč k ní máš zrovna ty sklon

 • Proces DESHAMINGU - první a nejdůležitější krok k regulaci NS

 • CESTA K TĚLU - jak cítit a vnímat svoje emoce 

 • TECHNIKY SEBEREGULACE na míru tvojí stresové reakci

 

Zvýhodnění 20 % platí do 10. 5. 2024 v rámci akce

A Box of Chocolate

průvodci
reference

REFERENCE

Tereza K.
ENERGETIC VISIONARY

"Milá Lenko,

ráda bych ti poskytla referenci na tvé průvodce. Za mě - notorického útěkáře - je to naprostý game-changer.

 

Je to jako by jsi psala o mně.

 

Deshaming je něco, na co jsem čekala. I když jsem s pocitem viny +- pracovala, zase to jelo hlavně přes hlavu.

 

Průvodce mi otevřel bránu k sobě samé. K pocitům, které jsem se bála procítit, přiznat. Přijde mi, jako bych najednou viděla věci jasněji, cítila sama sebe - roky pocitů, že nevím, kdo vlastně jsem a pocit, že si na něco hraju - i když si přece na nic nehraju. Totálně ztracená v neustálé sebekontrole.

 

Průvodce mám teprve pár dní, ale je to life-safer, to nepřeháním! Z celého srdce díky za to, co děláš!"

Martina Buriánková
MENTORKA CITLIVÝCH ŽEN

"Celý koncept regulace NS, je ohromně smysluplný, funkční a ve své podstatě "jednoduchý". Na průvodci oceňuji, že jde přímo k jádru, bez omáček kolem a je maximálně srozumitelný a rady praktické. Zhltala jsem ho rychlostí blesku, protože jsem jen kývala hlavou a říkala si jooo, to je ono, přesně!

Mega mě baví, že je průvodce tvořen přímo podnikatelkám na míru a jejich specifickým pocitům a potřebám. Pomohl mi chápat, že nejsem jediná, kdo se s tímto potýká a obzvláště pak ohledně pocitů viny, které mě doopravdy "zamrazovaly". Už jsem měla dost rad typu, "musíš si to vyčistit", musíš více meditovat atd., tady se jde jasně a prakticky.

 

Průvodce bude skvělým pomocníkem každé podnikatelce, která se na něčem zasekává, cítí "blok", stres nebo se bojí a chce jasný návod bez příkras."

Barbora Nedokos
MENTORKA PRO ŽENY

"Odjakživa jsem trpěla chronickou prokrastinací, díky které jsem se cítila jako jedno velké zklamání.

 

Nechápala jsem proč se nemůžu hnout z místa. 

 

Ale pak přišel tvůj průvodce. Leni, já jsem asi větší úlevu ve svém životě nezažila. Vážně. Byl to jeden z mých největších AHA momentů. Dalo mi to naprosté pochopení, úlevu, pocit svobody. Konečně vím, proč to tak je. Konečně vím, CO S TÍM MŮŽU DĚLAT.

 Já už jsem byla seberozvojem tak strašně přehlcená, ale tohle je prostě gamechanger. Jednoduchý, ale zatraceně přesný. Doporučuji VŠEM." 

Martina Bartošová
HOLISTICKÉ PORADENSTVÍ

"Radši ani nechci vědět, kolik času a peněz jsem už investovala do různých programů a osobního rozvoje. Výsledek byl ten, že jsem se cítila čím dál tím hůř, popírala jsem samu sebe, svoje emoce a říkala si, že je se mnou něco sakra špatně.

 

Lenky průvodce mi přinesl tolik žádanou úlevu!

 

Přečetla jsem ho jedním dechem, s každým odstavcem přicházelo hluboké uvědomění. Pochopila jsem, odkud moje reakce na situace v businessu, ale i ve vztazích pramení. Konečně jsem pochopila, že se mnou absolutně nic není špatně :)."

Lucie Dvořáková
ABSTRAKTNÍ OBRAZY

"Díky Lence jsem pochopila, jak souvisí tělo s psychikou a proč mě to pořád “hází zpátky” a nemůžu se z toho koloběhu posunů a propadů vymotat. Uvědomila jsem si, že mám dysregulovaný NS v podstatě celý život a že jen seberozvojem a odblokováváním se to nespraví. 

Takže děkuji za spoustu uvědomění a především za konkrétní rady, protože často si díky nějakým knihám třeba spoustu věcí uvědomíme, ale už nám nikdo neřekne, co teda s tím."

Martina Meriačová
PSYCHOLOŽKA

"Leni, dávam 100/10. Sprievodca je napísaný za mňa jasne, pochopiteľne, pútavo, originálne, prinášajúci kvalitné informácie. Tvoje osobné zdieľania (príbehy zo života) sú krásnym obohatením a prinášajú “príklad” cez ktorý je ľahšie si veci uvedomiť. To sa mi veľmi páčilo.

 

Odporúčam všetkými desiatimi každému, kto má pocit, že s ním je “niečo v neporiadku”.

 

Teším sa že som uvidela - vďaka sprievodcovi- svoje mechanizmi ktoré som doposiaľ neprezrela v spojitosti s dysregulaciou. Je veľkou úľavou vedieť o tom a VEDIEŤ, že je to v absolutnom poriadku.

 

ĎAKUJEM a prajem sprievodcom aby sa dostali do rúk čo najviac ľuďom."

Alena Hájková
CERTIFIKOVANÝ KOUČ

"Jsem fakt ráda, že jsem do ebooku investovala, protože mi v mnohém pomohl začít vidět věci a sebe jinak. O regulaci NS už jsem měla dost informací z dřívějška, ale spíš jsem v tom měla chaos, než aby mi to v životě nějak pomohlo.

 Teď jsem hlavně taky pochopila, že jsem na svou stresovou reakci - tedy zamrznutí - šla úplně opačně  Naprosto zásadní však pro mě byla kapitola o deshamingu. Dost mi pomohla eliminovat pocity viny a přijmout tak víc sama sebe.

 

Ještě teď mi tečou slzy úlevy a vděčnosti  Celkově mi průvodce pomohl lépe poznat a pochopit sebe a jak se sebou pracovat ne jen skrze své vnitřní nastavení, jak jsem byla doposud zvyklá, ale jak zapojit i tělo tak, aby to do sebe celé hezky zapadlo  Moc děkuju."

Michaela Beránková
 

"Odjakživa jsem nechápala samu sebe a už snad od střední školy jsem se snažila vyřešit a zjistit příčinu, proč se nedokážu bránit, protože šikana, proč nedokážu jednat, ozvat se, něco pro sebe udělat v jakémkoliv smyslu.

 

Nenáviděla jsem se a cítila obrovský stud, že je se mnou něco špatně.

Naučila se čistit bloky, pracovat na sobě, měnit přesvědčení, to fix me.

 

Ale až díky tomuto ebooku Zamrznutí jsem pochopila, proč to tak bylo. 

Ebook mi dává naprostý smysl, otevřel mi oči. Už jsem začala s deshamingem. Když bych to shrnula do jedné věty, tak tenhle ebook je pro mě game changer.

Děkuju za něj."

Jana Biarincová
FLOWER DESIGNER

"Průvodce mi přinesl lehkost, jasnost a úlevu. Zprvu jsem byla v šoku z toho, jak moc na mě charakteristiky mé stresové reakce sedí... Díky Průvodci jsem si uvědomila, že nepotřebuju napravit, zachránit ani pomoct.

Spadl mi obrovský kámen ze srdce, že se nemusím vinit. Poslední dobou jsem byla zahlcená metodami, technikami, přístupy, které často nefungovaly. Téma regulace nervového systému přináší osvobozující pocit.

 

Je to úplně jiný přístup zaměřit pozornost jinam, než na mysl. Tohle není další zaručený návod na život/byznys, který slibuje zázraky. Je to zkrátka průvodce, který mě může provádět každým dnem, bez zahlcení a s lehkostí, směrem k větší pohodě a spokojenému životu."

bottom of page