top of page
ICONIC (34).png
11 MENTORSHIP (5).png

Ty a já se příliš nelišíme

(A přesto jsme každá úplně jiná).

Obě chceme v podnikání 100% svobodu

Obě vnímáme podnikání jako absolutní SEBEvyjádření a odmítáme na cestě za úspěchem opustit svojí šílenou, drzou, línou, vzteklou, tvrdohlavou část sebe sama. 

Finanční úspěch bez sebevyjádření pro nás nemá význam. 

Sebevyjádření bez finančního úspěchu nám nedává ABSOLUTNÍ svobodu, pro kterou žijem.

FullSizeRender 461.jpg
Web REMAKE.png

Success mentorka a koučka pro ambiciózní, drzé a rozmazlené podnikatelky ve službách, které odmítají cokoliv míň, než být naplno SAMY SEBOU, mít nadmíru spokojené a svobodné klienty a žít díky tomu svojí vlastní finanční svobodu.

Jsem ztělesněním spojení "self-made". Do každé fáze podnikání jsem se vrhla skokem střemhlav, neohroženě - někdy i dost nerozvážně. Vždycky jsem se ale zvedla a vylezla nahoru připravená na další skok.

Díky tomu jsem za 3 roky nasbírala zkušenosti z pobytů na vrcholu i pádů na zem, které jiní zažívají třikrát dýl. Všechno moje know-how je prakticky odžitá kombinace strategií a mindsetu, která mě dovedla k úspěšnému podnikání - a patří mým VIP klientkám.

Web REMAKE (31).png

Rozhodně není JEN o tom, že ke mně máš přístup a můžeš se mě ptát na otázky

Jsme v tom spolu a posun tebe a tvýho byznysu řešíme spolu - pokud to budeš chtít. Budou chvíle, kdy si to budeš chtít udělat po svým a třeba si jen skrz rozhovor se mnou srovnat myšlenky. 

Můj úkol není s tebou souhlasit a tvořit z tebe další verzi mě, ale navést tě na nejlepší cestu PRO TEBE.

To taky přesně dostaneš. VÝSLEDEK NA MÍRU

Mentoring se mnou je pro ženu, která vede samu sebe.

A chce se dovést k milionovému podnikání, které je odvážným odrazem její duše a probouzí to nejlepší v jejích klientech.

Je to vědomé rozhodnutí high level ženy neprocházet fázemi podnikání sama a zdlouhavě, ale nechat se podpořit emocionálně a strategicky ve chvílích, kdy je jednoduchý stáhnout se zpátky do ulity. 

Taková žena má po svém boku někoho, kdo prošel tím, čím si prochází ona. Je profesionální, má zkušenosti a přehled z oboru na mezinárodní úrovni a zároveň mu na ní a jejím podnikání, emocích a růstu opravdu lidsky záleží.

 

Má zároveň sílu udržet a posunout jí i v těch nejsložitějších situacích a provokovat v ní její nejsurovější potenciál. 

Web REMAKE (29).png

Budeme se potkávat pravidelně ve stejný čas vždy 1x za 14 dní na společném ZOOM callu. Uvidíme se na videu a celou session si budeš moct nahrát. 

Call bude trvat 30 - 90 min podle toho, co budeš potřebovat. Celý MENTORSHIP je tobě na míru. Někdy budeš potřebovat rychlý nákop, jindy emocionální podporu do hloubky, jindy praktickou hands on business session. 

Když budeš potřebovat EMERGENCY SESSION mezi naplánovanými cally, tak jsem tu pro tebe. Na úspěch, emocionální propady, plánování, brainstorming...nebudeš muset být sama. Kdykoliv budeš potřebovat podporu - dostaneš jí. Když ucítím, že potřebuješ "tough love" proto, aby ses hnula z místa - dostaneš jí. 

Mezi jednotlivými sezeními máš ke mně Út - Čt přístup přes Voxer. To je aplikace "vysílačka" na hlasové zprávy. Není od toho, abys měla na sebe tlak, že jí musíš na 100 % využít jako spíš tvůj prostor zeptat se, srovnat si myšlenky, požádat o feedback na cokoliv (produkt, program, social, situaci s klientem...). 

Když se dlouho nebudeš ozývat, tak budu respektovat tvůj prostor a tvoje osobní tvůrčí tempo. I tak se ti nezávazně semtam ozvu. Doopravdy mě zajímá, jak se ti daří - a je mi jedno, jaká bude odpověď, přede mnou si nebudeš muset na nic hrát. 

V druhý půlce společnýho půlroku si uděláme OSOBNÍ OFFLINE VIP den, který bude zahrnovat společný luxusní dlabanec, wellness a samozřejmě koučink a mentoring tobě na míru. 

Mezitím máš přístup ke všem online programům, které jsem doposud vytvořila a které v průběhu spolupráce vytvořím. Počítají se tam všechny masterclasses, mini tréninky atd.

Jednou jsi VIP, tak se vším všudy. 

FullSizeRender 460.jpg
Web REMAKE (26).png

6 měsíců

Call 2x měsíc 

Voxer - hlasová podpora Út-Čt

1x VIP day

Přístup ke všem mým online programům 

350K + DPH

možnost na splátky

11 MENTORSHIP.png

Chci 1:1 MentorSHIP

Lets do this.

bottom of page