FullSizeRender 74.jpg

Program pro zenu, která...

TOHLE JE PROGRAM PRO ŽENU, KTERÁ​...

Zárit

K DISPOZICI JEN 5 MÍST!

Bonus

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO PÁTKU 3.7. 2020

A BONUS

Pro první 3 z vás nádherný BOŽÍ deníček/zápisník

LÉŇO,

To chci!

Lenka

 

  KDO JSEM JÁ? 

Jsem psí máma, podnikatelka, koučka, terapeutka, lektorka a mentorka.

Mluvím, inspiruju, podporuju a předávám vše, co jen dokážu s cílem, aby si co nejvíc úžasných žen dovolilo

žít život na 100 %. Protože proto se narodily.

Protože svět potřebuje, aby v sebe uvěřily a předávaly své dary dál. 

Před pěti lety jsem sama byla zmatená a úplně ztracená v tom, co chci vlastně v životě dělat.

Prošla jsem si klikatou cestou plnou zmatku, frustrace, strachu, nemoci

a jednoho velkého "NEVÍM".

Dnes žiju vše to, co mě naplňuje.

Cítím se svobodná, a život vnímám jako prostor s neomezenými

možnostmi pro všechny - i pro tebe.

 

Mým posláním je pomáhat transformovat strachy,

pochyby, zmatek a nejistototu žen v dechberoucí jistotu, 

sebedůvěru a radost ze života. Všechno je možné.

 

S trochou vedení to zvládneš taky. 

Ukážu ti, jak na to. 

REFERENCE

Michaela Seko

MICHAELA SEKO

"Když jsem objevila Lenku na instagramu, hned mě zaujala svojí energií, přístupem a obsahem, který je jiný, odvážný a v českém prostředí naprosto jedinečný.

 

Na společná setkání se vždy těším, protože vím, že u Lenky najdu pochopení, povzbuzení a naprostou podporu. Lenka je doslova nabitá energií a vše prožívá s vámi.

 

Léňa mi pomohla uvědomit si, co chci se svým životem dělat, kam chci směřovat a zároveň mě celou cestou vedla. Zároveň mi pomohla dodat sebevědomí a uvědoměni, že jsem dost dobrá, že můžu dělat, co mě baví, že na to mám, že se nemusím bát. Zbavila mě spousty strachů, limitujících přesvědčení a nepravd, které jsem si v sobě nesla, aniž bych si to uvědomovala.

Protože pokud si myslíte, že už to všechno máte zpracováno, tak nemáte :)

 Úplně jsem přehodnotila to, jak nahlížím na práci/podnikání a svůj vztah k penězům, ale úplně zásadní posun nastal v tom, že si konečně věřím a jsem si jistá, co a jak chci dělat.

 

Během spolupráce s Lenkou jsem se odvážila začít trávit méně času prací, kterou dělám v současnosti a přitom vydělávat více peněz a zároveň začít intenzivně pracovat na tom, co jsem vždy chtěla dělat.

 

Lenka mě celou dobu na mé cestě vede jako koučka a mentorka a bez její podpory bych se nejspíš do žádné změny ani nepustila.

 

Každé ženě, která přemýšlí o tom vstoupit do kurzu Bosslady a váhá, bych jen chtěla říct, že můžu zaručit, že to budou vaše nejlépe utracené peníze v životě!"

"Prvně jsem na Lenku narazila na Instagramu. Hned mě zaujala, byla něčím jiná. To něco mě bavilo, fascinovalo, inspirovalo, motivovalo.

Když zveřejnila příspěvek s nabídkou jejího mentoringu a já jsem začala být celá krásně nervózní a natěšená, věděla jsem, že to bude to pravé pro mě.

 

A nemýlila jsem se.


Očekávala jsem pomoc, podporu a jakýsi návod na to, jak z mého projektu EndlessInspirationsCz vytvořit případný zdroj příjmů. Abych se mohla živit tím, co mě skutečně baví a dává mi smysl.

 

Teď mám jen obavy, jestli mi reference bude stačit k tomu, abych popsala vše, co jsem si díky Léni uvědomila a s čím vším mi pomohla.


Víte, má takovou zvláštně nakažlivou energii – v tom nejlepším slova smyslu. Během mentoringu se má nálada vyhoupla z nuly na sto. Nabyla jsem přesvědčení, že skutečně mohu v životě dělat to, co mě baví a nemusí to být vůbec složité, ale naopak přesně takové, jaké chci, aby to bylo.

 

Uvědomila jsem si, co mi brání v mých snech a získala jsem od Léni skvělé způsoby, jak s tím vším pracovat ve svůj vlastní prospěch – potažmo prospěch všech, které můj projekt osloví.


Člověk si častokrát neuvědomuje, co stojí za jeho chováním, strachy, ... Lenka má skvělé techniky, jak toto vše odhalit a dále s tím pracovat. Při mentoringu jsem se cítila velmi podporována a s velkým pochopením a respektem naváděna k vyřešení/objasnění všeho, co vyvstávalo.


Díky Léni už dnes vím, že nemusím následovat všechny zajeté strategie a dělat vše podle ostatních. Vím, že právě ta má jedinečná esence stačí. A vložím ji-li do všeho, co dělám, nelze neuspět.
 

Vám všem, které zvažujete vstoupit do kurzu Bosslady, ale váháte, bych jen ráda řekla, že pokud jste dočetli referenci až sem a něco tam uvnitř vás, vás do kurzu láká, dovolte si to.

 

Dovolte si prožít život tak, jak toužíte.

 

Investice do nás samých je tou nejlepší, kterou můžeme udělat."

Petra Fojtíková

PETRA FOJTÍKOVÁ

REFERENCE

Tereza Holdychová

TEREZA HOLDYCHOVÁ

Než jsem poznala Lenku, nevěděla jsem jakým směrem jít, co je pro mě správné a jak se zachovat v mé situaci. Některé terapeuty jsem již poznala, a vždy to byly jen takové povrchové rady.

 

Od Lenči jsem nečekala nic víc, jen že mě trochu nasměruje. Jenže ona je úplně jiný level, září nádhernou energií a když jsem přišla k ní domů a posadila se do křesla, zaplavil mě klid. Nejvíc jsem si užívala to porozumění a pochopení, ať už jsem řekla cokoliv.

 

Stále si pamatuju to nejdůležitší z našeho prvního sezení a to - jít za radostí. Nemusím si vybírat složité zkoušky a náročné situace jen proto, abych měla pocit, že se rozvíjím. Můžu se uvolnit a jít za tím, co mi dělá radost, co mám ráda.

 

Lenička jde do hloubky tam, kde se vytvořily všechny strachy a zábrany, a tím se mohou vyřešit jednou pro vždy. Vždy jsem překvapená, jak snadno najde podstatu problému a lehce mě vede k jeho vyřešení.

 

Její nový bosslady program stojí za to už jen proto, že Lenička má svou originalitu, miluje to, co dělá, dává do toho své srdce a opravdu jí záleží na tom, aby její klienti dělali to, co je baví. 

REFERENCE

INTENZIVNÍ MĚSÍČNÍ 1:1

PROGRAM PRO ŽENU, KTERÁ TO SE SEBOU MYSLÍ VÁŽNĚ

1 MĚSÍC

(jsou před námi prázdniny, takže jednu z konzultací můžeme klíďo posunout na další měsíc)

3+1 ZDARMA

4 NABITÉ individuální konzultace s Lenkou

!!!ZA CENU TŘÍ!!! 

(osobně v Praze, online přes Skype)

INTENZIVNÍ HIGH VIBE ENERGIE

4990 Kč

7990 Kč

MYSLÍM TO SE SEBOU VÁŽNĚ.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Life

@lenkaonlife

© 2020 Web by Lenka Michalcakova