Add a heading (7).png

Provádím úspěšné podnikatelky k ještě větším úspěchům.
 

V rámci konzultací se mnou prožiješ vše co potřebuješ tak, aby ses ve zbytku času mohla

věnovat autentickému podnikání v lehkosti a s vnitřním klidem.

"Jsem tvůj soukromý VIP terapeut, kouč a mentor."

Add a heading (22).png

My ženy on fire často předbíháme svůj vlastní růst.

 

Jsme kreativní a máme hlubokou vášeň k tomu, co děláme.

 

Někdy jsme kreativní moc, přijímáme nové a nové informace, nevíme co dřív vytvořit a nevědomky

v tom ztrácíme samy sebe.

 

Aniž bychom si to uvědomovaly, tak v nás roste vnitřní CHAOS.

 

Není příliš čas na to CÍTIT, protože nemůžeme odolat novým nápadům do našeho podnikání.

Za mě jsou to skvělé vlastnosti, sama je mám a zbavovat se jich nechci.

 

Problém nastává ve chvíli, kdy se uchylujeme k extrému.

 

Často si to ani neuvědomujeme, ale negativní efekty vnitřního chaosu začnou hulákat na poplach.

 

Jaké to jsou?

 • nutkavá potřeba srovnávat se s ostatními

 • úpěnlivá snaha o výsledky

 • úzkost („bezdůvodný“ strach) a vnitřní roztřesenost

 • únava, vyhoření, fyzická bolest a nemoc

 • zatrpklost a obviňování druhých (konkurence, klienti, „oni“, doba…)

 • závislost na sítích/kontrolování „kdo co olajkoval“ a jestli nepíše potenciální klient

Jak to vím? 

V různých fázích podnikání jsem je zažila všechny.

A pak jsem se rozhodla pro KLID na prvním místě. 

Náš společně strávený čas pro tebe bude prožitkový.

 

Bude od tebe vyžadovat otevřenost, zranitelnost a nekompromisní upřímnost.

Budeš CÍTIT, MLUVIT - a já budu tvůj safe space a průvodce.

Add a heading (12).png

...je ta nejlepší cesta k svobodné autenticitě a zároveň ta nejcennější "dovednost", kterou si v rámci růstu na další úrovně osvojíš. 

Když tě vnitřně neovládá zmatek, strach, pochyby...tak netlačíš, jsi trpělivá, užíváš si život a v tu chvíli se tvoje podnikání stává doopravdy prodloužením tebe. 

Podnikáš bytím TEBOU a užíváš si to.

Pomůžu ti osvojit si tenhle vnitřní KLID. 

Add a heading (23).png
Add a heading (17).png
Add a heading (9).png

 • Jsem v TRANSFORMACI. Klesly nebo stagnují mi prodeje a já cítím, že potřebuju změnu. To staré odchází, ale to nové ještě nepřišlo. Přemýšlím nad novým tématem, byznys modelem…chci ucítit nový čerstvý vzduch. Jsem zmatená a mám trochu strach z toho, co bude. Cítím nepříjemnou úzkost a mám tendenci tlačit na sebe, vyhazovat jednu nabídku za druhou, tlačit na potenciální klienty…nejsem si jistá, jestli to vůbec ještě miluju - nebo jestli to vůbec ještě chci dělat. Ve výsledku na to pořád myslím, nedobře se mi spí, střídají se návaly euforie s pocity marnosti. Mám v sobě chaos s velkým CH.

 

 • Miluju co dělám, mám energie na rozdávání, jedu jako namydlenej blesk - někdy až moc. Potřebuju to ze sebe všechno dostat, udělat si pořádek v hlavě a v tom, co cítím. Nechci se zastavovat, zároveň se ale nechci zabejčeně vrhat jedním směrem - chci svojí energii vynakládat efektivně. Chci to probrat s někým, kdo mi bude rozumět, bude nestranný a budu se mu moct naplno otevřít bez jakéhokoliv odsuzování a snahy mě měnit nebo mi zbytečně radit.

 

 • Vím, že podnikat chci. I přesto, že to miluju a vím, že to je životní styl pro mě, tak mi často jednoduše chybí síla a energie. V minulosti už jsem vyhořela, nebo k tomu nemám daleko. Mám pocit, že hlava jede, ale tělo to nestíhá. Mám strach se do čehokoliv pustit, abych to nepřepálila a neshořela. Zároveň mám nutkavou úzkost z toho, že když něco neudělám včera, tak mi nepřijdou peníze, klienti na mě zapomenou, selžu…Jsem chycená mezi mlýnskými kameny a nevím jak z toho ven.

 

 • Jsem v RŮSTU a potřebuju se průběžně uzemňovat a ukotvovat probíhající změny. Nestojím o to vyrůst a shořet, ale chci pro sebe dlouhodobý udržitelný úspěch.

 

 • Podnikám, pracuju s lidmi, jsem pro ně skálou, průvodcem, motivací a držím jim pole úspěchu. Jsem dobrá v tom, co dělám a potřebuju pro sebe podporu. Někoho, kdo mě nestranně vyslechne, budu pro něj v tu chvíli středobodem vesmíru a povede mě k uvědomění, co je nejlepší pro mě. Chci někoho, komu se můžu otevřeně svěřit i s tím, co si sama bojím přiznat a nebude mě nijak odsuzovat a vyvozovat z toho závěry.

 • Jako každá úspěšná žena si umím dopřát podporu tak, abych mohla růst a věnovat se tomu, v čem jsem nejlepší. Chci k sobě někoho, kdo porozumí tomu, co prožívám a provede mě mými emocemi a zacyklenými myšlenkami tak, abych měla „uvnitř čistý štít“ a mohla být ve svém podnikání v lehkosti a autentická. Chci růst a ve svém růstu si chci dopřát kontinuální podporu tak, abych se mohla průběžně uzemňovat a ukotvovat probíhající změny. Nestojím o to vyrůst a shořet, ale chci pro sebe dlouhodobý udržitelný úspěch.

6.png
7.png
8.png
Add a heading (9).png
Add a heading (11).png

Mám za sebou 4letou praxi v terapii, koučinku a mentoringu.

Spoluprací se mnou prošly stovky klientek v nejrůznějších životních fázích a s nejrůznějšímu tématy. V práci s nimi používám intuitivně metody koučinku, EFT, NLP, klasické "povídací" terapie a mentoringu.

Poslední dva roky jsem se intenzivně věnovala byznys mentoringu a o podnikatelském světě (vnitřním i vnějším) mám tak velmi dobrý přehled.

Moje největší síla tkví v podpoře silných žen podnikatelek - neboť jsem jednou z nich

a sama jsem si prošla zářivými vrcholy i bolavými propady. 

Na konci dne vím jedno - vždycky to dobře dopadlo. A s vnitřním klidem si vytvoříš nejen další úspěch, ale zároveň si tu jízdu nesmírně užiješ. Nezasloužíš si nic míň, než úžasný naplňující život tvých snů. Tady a teď.

Add a heading (21).png
Add a heading (24).png