ZASEKNUTÁ? TADY JE DŮVOD. A ŘEŠENÍ 😏Když už tušíš, co by to mělo být. Když už víš, co je to, co tě baví. To, co tě vždycky na nějaké úrovni bavilo. To, co si umíš představit dělat každý den tak, aby se to stalo tvým živobytím.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A pořád se nemůžeš dokopat do akce?

A pořád to zvažuješ ze všech stran?

A pořád jsi zaseklá na jednom místě?

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Pokud to opravdu cítíš, to je to ono - a stejně se nedostavuje to požadované nadšení, energie a to pověstné “ráno celá nadšená vstávám už v pět ráno jen abych mohla dělat svou práci”! Tak se děje jedna z těchhle věcí:

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

1. Vstávat v pět ráno s nadšením, nemoct dospat a těšit se na to, co přinese den - to rozhodně není podmínka k tomu, abys byla úspěšná. Takže pokud tě tohle - podobně jako mě, nikdy v životě nepostihlo, buď v klidu. I tak se můžeš živit tím, co miluješ a vydělávat hezké peníze. Přestaň se tou myšlenkou týrat, a dělej si to po svém.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

2. Na nějaké úrovni - někde hloubš - máš strach. Strach z toho, že by se ti to nemuselo povést. Strach z toho, že když do toho půjdeš naplno, tak tě všichni uvidí. Strach z toho, že když tě všichni uvidí, mohli by tě soudit. Strach z toho, že když do toho půjdeš naplno, tak doopravdy dosáhneš všech těch úspěchů, o kterých jsi snila. A ano, i tohle může být “krásný” blok. Né nadarmo velmi často když dostaneme to, co jsme si celý život přáli, tak od toho najednou utíkáme. Je to nový, neznámý. Nevíme, co to přinese. Jak se změní náš život? Jak se zachovají ostatní. Tušíme, že bychom to nemuseli mít pod kontrolou. Iluze. Se strachy se dá pracovat. Pojďme se prozatím domluvit, že strach je lhář. Já vím já vím. Teď nemluvím o tom strachu, který na tebe huláká ve chvíli, kdy stojíš nad propastí a chceš si rekreačně skočit z 50 m na tvrdou zem. Ostatně ale - ta touha skočit určitě nebyla způsobena zdravým voláním duše, takže když se jí naučíš rozumět, nedostane tě do takhle nebezpečných situací. Mluvím o strachu, o kterém víš, že tě brzdí. Že ti brání jít za tím velkým, krásným. O strachu, se kterým už sis promluvila, poznala ho, ale pořád to spolu nedáváte. Navzdory tomu, co často říkám (na svůj strach se podívat, věnovat mu pozornost, pochopit ho) - není rozhodně na místě vést se svým strachem nekonečné rozpravy. To bys taky nemusela dělat celý život nic jiného - a věz, že tohle dělá většina lidí. Tohle může být poměrně rychlý proces. Uvidět, vyslechnout, pochopit, čapnout za tlapu a jít dál.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

3. Tenhle bod je můj oblíbený - objevila jsem ho poměrně nedávno. Možná jsi takový ten typ jako já. Jsi kreativní, pořád něco vymýšlíš, pořád tě něco napadá, hlavou se ti pořád honí milion věcí, v myšlenkách dokážeš přeskákat osm kroků a být v budoucnosti. A někdy se tam zasekneš. Někdy se tak moc nadchneš proto, kam by tě tahle cesta mohla zavést, že tě ten “krok za krokem” vlastně nudí a chceš už být o level dál. Takže nadšení ti nechybí, chuť pracovat taky ne, ale bohajeho proč se to tak táhne? A nanejvýš tě otravuje dělat ty malé kroky, protože máš pocit, že tě nikam nedovedou. A tak neděláš nic a - jsi zaseknutá.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Takže nezapomeň, ať už tě budoucnost děsí, nebo naopak moc rozrušuje, tak ten okamžik, ve kterém žijeme, je TEĎ. To, co máš pod kontrolou je TEĎ. To, co ti jistojistě pomůže dostat se tam, kde chceš být, je TEĎ.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Rozhodni se, že fakt, že realita je jiná než skutečnost, ve které chceš být - tě nezastaví. Všechno to, co máš pocit, že se musíš naučit, že musíš zpracovat, že musíš překonat NEŽ ZAČNEŠ je blbost, iluze. Ponech si ty strachy, to nadšení, měj před sebou tu vizi, věz, jak tvoje snová realita vypadá - a rozhodni se, že se k ní dostaneš den po dni.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Je lepší udělat cokoliv, než nedělat nic. Je lepší udělat teď ty kroky, který nejsou totálně v souladu s celou tvojí bytostí, ale existuje pravděpodobnost, že tě dostanou k životu tvých snů. A dělat je každý den! A věz, že se po cestě stane zázrak. Ve skutečnosti hned několik zázraků. Ta odvaha nikdy nezůstane bez odměny.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Jdeme.na.to.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Navíc už v pátek začínáme v komunitě bossladies budovat naše životy snů. Začínáme vědět, kdo jsme, jak moc jsme úžasný a jak moc se touhle úžasností můžeme živit - a to platí pro každýho na planetě. Krom toho se naučíme pracovat se strachy, výmluvami a blbostmi, které nás drží zpět - a taky si ukážeme praktický kroky k budování svého vlastního online businessu.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Víš co je ale nejvíc? Tahle energie úspěchu. Řekni sama, kolik si jí takhle přes den můžeš sosnout ze svého okolí. Kolik lidí ti každý den připomene, že o tvém úspěchu není pochyb. A dokážou tě přesvědčit o tom, že to tak skutečně je. Tohle přesně budeme dělat pro sebe navzájem.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Ještě zbývá pár míst a ještě pořád si můžeš celý tříměsíční program užít za půlku ceny.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Čekáme na tebe na lenkamichalcakova.com/bosslady

Lenka Michalčáková není zodpovědná a negarantuje tvé výsledky a tvou schopnost vydělat peníze či vybudovat profitující podnikání jejími nápady, informacemi, doporučenými nástroji či strategiemi. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech, které zahrnují rozhodnutí, odhodlání, houževnatost a vnitřní motivaci. Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za (ne)dosažení požadovaných výsledků.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Business

@lenka.on.business

© 2021 Web by Lenka Michalcakova