WANTED! Hledá se...


TOHLE V SOBĚ NEMÁ KAŽDÝ.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Tenhle vnitřní pocit, že chci od života víc. Že chci žít naplno. Že se chci cítít svobodně. Že má práce musí být něco, co prostě potřebuju udělat/předat.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Začíná to pocitem. Tadytím pocitem, který nejde vždycky pojmenovat. Je to to něco, co ti nedá spát - nebo naopak - skutečnost, že si odpíráš život podle svých potřeb tě nutí to celé zaspat. Spíš ráno, v poledne, večer, o víkendu…každou volnou chvilku zaspíš. Nebo zajíš. Nebo něco jinýho. Neděje se v těch chvílích nic jinýho, než že nežijeme v souladu s našimi nejhlubšími hodnotami. Takový ten pocit “meh”.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Postupně přijde pocit, že takhle to dál nejde. Já to panebože změnim, změním svět, i kdyby nevímco!

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A pak přijde strach. A pochyby. A “co by na to řekli. A “to se nehodí”. A “co když se neuživím”. A “co když se mi vysmějou”.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A pak přijde chvilka pravdy. Rozhodneš se buď ze strachu zůstat ve stavu “meh” a nebo vezmeš ten strach za ruku a odtáhneš ho s sebou k životu, který bude v souladu s celou tvojí bytostí.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Jak se rozhodneš? Je ok rozhodnout se pro “meh”. Sama jsem se pro něj rozhodla v životě milionkrát. Ale pak přišla ta chvíle, kdy už to nešlo. A už to nikdy nebude jinak. Už mi nikdy “meh” nebude stačit. Vždycky mě něco požene dál.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Přeju si to i pro tebe. Ten spokojený, svobodný a naplněný život, který plyne z pocitu, že žiješ v souladu se svojí bytostnou touhou tvořit.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A to by bylo aby nebylo, abych v tobě nevyvolala pocit, že to můžeš mít!

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Abych ti nedodala odvahu, abych ti neukázala, jak na to.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Čekáme na tebe s dalšími Bossladies na lenkamichalcakova.com. Pokud to cítíš, tak k nám patříš.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Těším se na tebe, ani nevíš jak.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

#jedemevtomspolu