Taková menší zpověď - Proč vůbec tvořím Online programy?


PROČ TVOŘÍM ONLINE PROGRAMY?

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Jeden z hlavních důvodů je skutečnost, že mně samotné změnily život.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Když jsem začínala s podnikáním, vymýšlela, jak nejlépe nabízet to, co cítím, že mám dělat - měla jsem lepší týdny a horší týdny. Byly chvíle, kdy jsem cítila, že je to správně, a taky se to odráželo na businessu jako takovém - klientky chodily a měly úžasné výsledky. A taky byly ale týdny, kdy jsem nevěděla, jestli jdu správným směrem, najednou jakoby to nefungovalo. Najednou jakoby mě nikdo neslyšel. Najednou jako bych se neměla čeho chytnout.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Já jsem tehdy ale nevěděla, jestli je to normální. Nevěděla jsem, jestli se to zase otočí. Vždycky jsem věřila, že pokud to může fungovat jednou, může to zafungovat znovu a znovu a znovu. Chyběla mi ale zkušenost. Chyběl mi někdo, kdo už by něco podobného dokázal. Chyběl mi mentor.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Pak jsem ale narazila na někoho, kdo si to dělal po svém. Na někoho, kdo měl podezřele podobnou cestu, jako jsem měla já. Na někoho, kdo popisoval své pocity v průběhu budování vlastního businesuu a - PANEBOŽE - byly úplně stejný, jako jsem je měla já! Na někoho, kdo měl životní styl, který jsem jednou chtěla i pro sebe. Projelo mnou neuvěřitelný nadšení z toho, že to má někdo stejně jako já. A hlavně! Pokud to někdo dokázal, dokážu to taky.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Začala jsem hltat jedno video za druhým, šťastná, že konečně vím. Pořád tomu ale něco chybělo, cítila jsem se mnohem líp, ale pořád mi chybělo nějaké vedení. A pak to přišlo, tahle moje mentorka zveřejnila online kurz pro začínající kouče. Ale řeknu ti, moje nadšení vystřídala úzkost z toho, jakou raketu i po všech těch slevách a akcích a bonusových nabídkách za svůj kurz chtěla. Uff. 30 K. V době, kdy jsem se modlila k pánbíčkovi aby mi seslal i tu poslední stovku abych měla na zaplacení nájmu to byla šílená darda. Protože ale nabízela platbu na splátky a protože jsem prostě cítila, že to musím udělat, že je to investice, která se mi milionkrát vrátí - šla jsem do toho.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Nelitovala jsem ani jedné jediné minuty. Dodalo mi to klid, sebevědomí, směr, odvahu a neuvěřitelnou dávku energie a chuti jít dopředu.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Takže nejde o nic jinýho, než že chci to samý udělat pro tebe. Protože není potřeba se v tom plácat. Není potřeba být na to sama. Není potřeba zůstat zaseknutá na místě, kde prostě nejsi šťastná. Tvým posláním je totiž hlavně - být šťastná. To, co budeš dělat není tak důležitý. To, že to bude chvíli to a pak zas něco jiného taky není důležitý. Důležitý je aby ti to přinášelo radost.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Takže pokud to cítíš, neváhej, má to tak být. Začínáme prvním videem, materiály a otevřením facebookové skupiny už v pátek 3.4.!

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Těším se.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

lenkamichalcakova.com/bosslady