TAJEMSTVÍ magnetických lidí.


Znáš to, když čas od času potkáš někoho s vyhaslým pohledem. Někoho, na kom je vidět, že je unavený životem. Takový člověk může být mladý, krásný, zdravý a bohatý - a přesto mu něco chybí. To něco, ta jiskra, ta šťáva!

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A poznáš to. Poznáš to na tom, jak chodí - jak drží ramena, své tělo - choulí se před světem pod tíhou bytí, nebo se nese jako pověstná laňka z Ku**ahošigutentag?

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Poznáš to na tom, jak moc magnetický je jeho pohled. Poznáš to na tom, jestli tě ten člověk něčím přitahuje a nutí tě se zpříma postavit a zhluboka nadechnout, nebo se v jeho přítomnosti začneš nevědomky taky choulit pod tíhou bytí?

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Co je to to “něco” co se zdá někdo má, a někdo prostě nemá? Je to sebevědomí? Je to pozitivní myšlení? Je to nějaká tajná přísada? A můžu si jí - panebože - taky trošku sosnout?

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Není to nic tajnýho. A máme to všichni. A pravdou je, že spousta lidí to za celý život nepoužije. A neni to nic jinýho, než volání duše! A lidi, kteří ho poslouchají - a podle toho taky konají - ti mají to něco, na co od nich pak chceme recept! Tihle lidi září. Září proto, že jejich duše může žít, není přichcíplá a potlačená obrovskými tlaky všech možných “měla bych”.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Když začneme DĚLAT v životě to, kam nás naše srdce táhne, tak se to projeví na všech oblastech našeho života, na lidech kolem nás, na našem vzhledu, držení těla, zdraví a celkovém štěstí. Stejně tak - akorát opačně - se projevuje neštěstí z nenaplnění toho, co si celou naší bytostí přejeme.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Jestli je to jednoduchý. Jasněže to může být jednoduchý! Každá změna s sebou nese jak nadšení, tak strach a pochyby. Nikomu se nevyhýbají. A těm, kteří svou duši poslouchají se nevyhýbají dvakrát tolik. Tihle z nás se ale upsali tomu, že svojí radost budou bránit ať se děje co se děje. Svoje strachy si poslechnou, podívají se na ně, ale pak je pošlou do kouta a nařídí jim mlčet. K.a.ž.d.ý. d.e.n.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Mým úkolem je pomoct zažehnout a udržet tuhle jiskru v každém, kdo se rozhodne touhle cestou jít. A co víc - naučit vás svůj vlastní oheň udržovat.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Hlava vs. srdce. Měla bych vs. chci. Nemůžu si dovolit vs. dovolím si to!

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Dost možná přijde chvíle kdy ucítíš, že to pro sebe chceš jinak. Že ještě nevíš jak to udělat? Né nadarmo se říká, že když je žák připravený, učitel se objeví. Jenom ty víš, jestli si připravená.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Já jsem. Jsem 100% připravená ti předat všechno, co ve mě tenhle oheň dokáže zažehnout, každý den. Jen ty víš, jestli tě to ke změně táhne. A jestli jo, tak už neváhej. Ten správný čas je vždycky teď.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

👉🏻lenkamichalcakova.com/bosslady

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀