Lidi nestojí o tvou definici, stojí o tvé srdce.


Vždycky, když budeš mít pocit, že to odkládáš. Vždycky, když budeš mít pocit, že to “ještě není dost dobrý”, že ty ještě nejsi připravená. Vždy, když budeš svým perfekcionismem sabotovat svůj posun kupředu za prací tvých snů.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Pokud je to něco, po čem volá tvoje srdce. Něco, co tě zároveň nenechá spát a zároveň ti přináší obrovský klid. Myšlenka nebo nápad, ke které se stále vracíš. Touha, přání, sen…o kterém víš, že si ho můžeš sama vytvořit, ale pořád pro to “nejsi dost dobrá”.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Pak věz, že…

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

…jsi se na to připravovala celý život. Celý tvůj život byl jedna velká univerzita, ve které byl hlavní předmět TY, a ty jsi jediná, kdo ho dokáže zmáknout na plný počet bodů. A dokážeš to už teď, protože ten život jsi žila ty! Už teď jsi připravená. Úplně “stačí”, když ze sebe světu vydáš vše, co už teď víš, umíš, co si myslíš, jaké máš názory, nálady, charakter…jaký je tvůj pohled na svět. Už teď je to dost!

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Vždycky když se budeš vehementně snažit vylepšit - a tohle vylepšení pro tebe bude podmínkou k tomu, aby ses pustila do podnikání svých snů - tak se šteluješ do “mělo by”. Někdo ti někde nakukal, že “by to takhle mělo být”. Že musíš mít nastudovaný kurzy, načtený knihy a vůbec - dělat to tak, jak to dělají oni, protože tak se to dělalo vždycky a to je jediná správná cesta. Blbost.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Když se o to budeš snažit, tak dost pravděpodobně v procesu ztratíš sama sebe.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Jak jen to bylo? Jak jen to v tom kurzu říkali? Jak zněla definice?

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Lidi nestojí o tvou definici, stojí o tvé srdce.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Stojí o to, co dělá tebe tebou.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Stojí o oheň, který se v tobě zažehne pokaždé, když mluvíš o tom, co miluješ.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Chtějí tvůj oheň, protože chtějí sami zahořet. A zoufale čekají na to, až vystoupíš ze tmy, poslechneš svoje srdce a začneš hořet.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Každým dnem jsme blíž ke startu našeho Bosslady programu.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Jestli cítíš, že nemůžeš chybět, tak rozhodně nemůžeš chybět.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

lenkamichalcakova.com/bosslady

#jedemevtomspolu

#zijuTOcomiluju