Dopis pro všechny Bossladies.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Moje milá Bosslady,

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

chci se ti přiznat.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Dělám děsně odvážnou věc, a nebudu ti lhát - občas mě přepadne strach a otázka “Má to vůbec smysl?”.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Často se potkávám totiž s názorem, že v Česku není pro to, co já nabízím prostor. Že si lidi na všechno stěžujou a vlastně se sebou nechtěj nic dělat. Že do sebe nechtějí investovat, že chtějí všechno zadarmo, atakdále.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Víš ale já to pořád vidím jinak. Vím, že já to mám jinak - a vždycky jsem měla. Vždycky jsem věděla. že VŠECHNO JDE a VŠECHNO JE MOŽNÝ, a to i ve chvílích, kdy jsem absolutně netušila JAK. Vždycky jsem věděla, že si můžu dělat věci po svým a když už bude opravdu krize, tak zaberu a dokážu absolutně cokoliv.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Přesně tak jsem se dostala na vejšku.

Přesně tak jsem ji dodělala - a to i přesto, že jsem napoprvé vyhořela u státnic.

Přesně tak jsem se uzdravila z chronické nemoci.

Přesně tak jsem si do života přitáhla báječnýho muže.

Přesně tak jsem vybudovala Lenka On Life - zosobnění životního stylu podle mých přestav, snů a tužeb.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Já prostě vnitřně VŽDY věděla, že to dobře dopadne. A to i přesto, že jsem měla momenty absolutního zmaru, smutku, strachu, paniky, úzkostí, bolesti, vzteku a chuti na všechno se vykašlat. A víš co? Mám je pořád! A taky pořád budu. Jsem totiž člověk - stejně jako ty.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A víš co ještě?

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Tyhle okamžiky, které s náma praští o zem, vysosají a vyčerpají nás - tyhle okamžiky jsou dar z nebes. Protože přesně v tuhle chvíli se přestaneme všemu bránit, plašit, kopat okolo sebe a snažit se zuřivě změnit něco, nad čím nemáme kontrolu. Na chvíli se vzdáme, povolíme. A přesně v tuhle chvíli se stane takový malý zázrak - otevřeme se tomu vidět věci jinak. Konečně se pustíme zaběhlých postupů, kterých jsme se doposud křečovitě drželi a najednou uvidíme něco, co jsme doposud neviděli - jinou (a lepší) cestu. Věci (lidi, příležitosti, nápady), které bychom normálně neviděli a nikdy se jim neotevřeli, se před námi najednou objeví jako na zlatém podnosu.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Jsem přesvědčená, že kdybych tyhle chvíle neprožila, tak nejsem tam, kde jsem teď.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Nikdy bych si nemyslela, že můžu být celý den doma - dělat to, co mě baví (vlastně si hrát) a vydělávat tím peníze. Trvalo mi měsíce než jsem si zvykla na pocit, že je 11:00 hod a já jsem doma (a dělám konzultace, nebo tvořím obsah) zatímco “všichni ostatní” jsou ve škole nebo v práci. Měla jsem pocit, jako když jsem za školou a moje hodná holčička ve mě trpěla seriózními záchvaty paniky.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

V tomhle mi pomohla moje nemoc.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Věděla jsem, že pokud se chci uzdravit (a já fakt chtěla), tak musím dělat věci jinak, než jsem je dělala doposud. A věděla jsem, že řada z nich není společensky přijatelná - alespoň v mém vnímání tehdy nebyla, dnes to vidím jinak. Nebylo příjemný být nemocná. Nebylo příjemný být v nemocnici a pak dva měsíce doma na umělé výživě. ALE PANEBOŽE. Dodalo mi to tak neuvěřitelně obrovskou sílu a vůli změnit svůj život - a život všech ostatních božích žen - že se až chvílema musím brzdit, jinak bych převálcovala sama sebe.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A tak já prostě vím, že tam někde jsi.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Vím, že chceš změnit svůj život, abys mohla pomáhat měnit životy ostatním.

Vím, že v sobě máš ten oheň a vím, že jsi připravená uvidět svět jinak - jako prostor pro růst - pro tebe i pro ostatní.

Vím, že chceš a jsi připravená investovat do sebe peníze i čas, protože si to zasloužíš. Protože ses rozhodla. Tentokrát chceš jít do hloubky. Víš, že chceš žít jiný život a jsi připravená udělat věci, které jsi ještě nikdy neudělala.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Vím, že tam jsi, protože jsi stejná jako já. Vím, že tam jsi, protože jsi stejná jako moje unikátní boží klientky, které jsou už teď bossladies s velkým B. Vím, že k nám patříš. A vím, že se k tobě musím prodrat skrz komunikační šum sociálních sítí. Vím, že jsi už teď připravená, že jsi otevřená tomu udělat věci jinak. A pokud při hltání těchhle řádku cítíš, jak v tobě roste takový ten známý pocit totálního nadšení a strachu zároveň, pak jsme se našly.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A přesně proto ti patří můj program Jsem svou Bosslady - žiju to, co miluju. To, co vím. To, co cítím. To, čemu věřím a kým jsem - to všechno jsem dala do tohohle programu proto, abych i tobě pomohla k životu svých snů.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Jde. to. vážně. jinak.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Pokračuj na odkaz v biu (lenkamichalcakova.com/bosslady) a nech na sebe působit všechno, o čem tam píšu. Pokud je to program pro tebe, tak ti zaručuju, že to ucítíš.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Já to totální nadšení cítím. A taky strach. Ale #jedemevtomspolu

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Tvoje Lenka