Technik k manifestaci tvého života snů je spousta, což je výhoda i nevýhoda. Moc dobře znám pocit, kdy člověk vyzkoušel snad už vše od povídání s vodou přes psaní až po vizualizace, a ono to pořád ne a ne zafungovat jako těm holkám v Youtube videích.

 

 Žádná z pozitivně laděných technik totiž nezafunguje dobře a dostatečně rychle, dokud našemu vnitřnímu světu (našemu podvědomí) vládnou strachy a přesvědčení o tom, že to neni možný, bezpečný, dostatečně vydřený nebo zasloužený...atakdále (dosaď si sama).

Spolu půjdeme k jádru pudla. Nahlédneme do tvého vnitřního světa a budeme ho čistit tak, aby sis
v něm mohla vymalovat takový obraz, který chceš vidět ve světě vnějším.

Provedu tě k jádru tvých emocí a pomůžu ti je zpracovat tak, aby ti emocionální a energetické bloky nestály v cestě k manifestaci. Naučím tě ve tvém životě rozpoznávat souvislosti a vědomě se jimi řídit a využívat je k tvorbě života podle tvých snů a představ.

V každém vidím jeho krásu a potenciál a udělám vše proto, abys je v sobě uviděla i ty. Jen tak před něčím se nezastavím a vždy tě budu s láskou nakopávat do zadku, vést a inspirovat k růstu tak, abys žila v souladu se sebou.

Nikdy tě nenechám zaseknutou a zamrznutou ve stavu bez akce - na to se můžeš spolehnout.

 

Pokud máš svůj vnitřní motor nastartovaný a jsi připravená zasednout k volantu tvého života
a pořádně to rozjet, tak jsi na správném místě. 

Pokud ti to vše zní dobře, pak k sobě dost možná patříme - na náhody nevěřím.

Vyplněním dotazníku níže si se mnou domluvíš 30 min konzultaci, na které si to finálně potvrdíme, a pak už nás nic nezastaví.  

9.png

Vítej krásko!

Vyplněním formuláře níže si zabookuj společné 30 min sezení na kterém zjistíme, jestli je pro tebe koučink se mnou to pravé. 

Osobní koučink se mnou trvá tři měsíce a hledám pro něj motivované ženy, které jsou připravené investovat do svého nekompromisního růstu a rozhodnuté udělat všechnu potřebnou vnitřní práci která je nutná k transformaci jejich života a osvojení si umění MANIFESTACE.

 

Osobní koučink s Lenkou
30 minutová úvodní online konzultace 

Osobní koučink trvá tři měsíce. Během této doby spolu budeme mít konzultace každý týden, a taky ke mě budeš mít neomezený přístup prostřednictvím hlasových zpráv. Jsem odhodlaná pomoct ti transformovat tvůj život v oblasti tvého podnikání, vztahů a hojnosti, a naučit tě designovat si život podle tvých snů. Vyžaduje to od tebe rozhodnutí, odhodlání a aktivní hlubokou vnitřní práci. Hledám stejně odhodlané ženy, které jsou připravené se posunout na novou úroveň.

Jsi připravená do sebe udělat finanční investici? 

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Life

@lenka.on.life

© 2020 Web by Lenka Michalcakova