8.png

JSEM SVOU BOSSLADY

Bannery (1).png

Online program

BOSSLADY je tvůj první krok k odpoutání se od zaměstnání, které zabíjí tvou tvořivou energii a zahájení cesty tvého života - k podnikání, které bude podle tebe, odrazem tebe a bude tě BAVIT, naplňovat a živit.

Program trvá 3 měsíce a vede tě cestou od prvotního uvědomění až po praktické vytvoření produktu. Předá ti tak i praktickou stránku věci, naučí tě hlavně ale to nejdůležitější

- práci s tvou myslí. 

cena:

9 900 Kč

MAGNETIC chick

Magnetic chick (3).png

Online program

11 videí na 11 různých témat, která tě vedou k tomu poznat sebe se vším - a milovat se takovou. 

V programu tě taky naučím používat metodu psaní k tvorbě života tvých snů, a zároveň ti ke každému tématu poskytnu praktické otázky a afirmace pro cestu k tobě. 

Čím víc jsi sebou, tím víc jsi MAGNETICKÁ.

cena:

4 990 Kč

ZAMILUJ SI ŽIVOT

Magnetic chick (5).png

Online program

11 EFT rituálů na 11 různých témat. 

Sama si můžeš zvolit, že se budeš cítít líp - kdykoliv se pro to rozhodneš. Pečlivě a s láskou připravené EFT rituály tě k tomu povedou. 

A víš co? Stačí ti 10 minut denně k tomu, aby sis svůj život snů začala vědomě tvořit.

 

cena:

6 790 Kč

Lenka Michalčáková není zodpovědná a negarantuje tvé výsledky a tvou schopnost vydělat peníze či vybudovat profitující podnikání jejími nápady, informacemi, doporučenými nástroji či strategiemi. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech, které zahrnují rozhodnutí, odhodlání, houževnatost a vnitřní motivaci. Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za (ne)dosažení požadovaných výsledků.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Business

@lenka.on.business

© 2021 Web by Lenka Michalcakova