Novoroční nakopávač (1).png

Jsem odhodlaná a rozhodnutá udělat z roku 2021

NEJLEPŠÍ ROK mého dosavadního života.  

 

JDEŠ DO TOHO SE MNOU? 

Připravila jsem pro nás no bullshit 7 denní novoroční program, ve kterém

společně propustíme rok 2020

odstraníme falešný limity

zbavíme se falešných přání

ukotvíme svou SEBEHODNOTU

vypustíme vnitřního megalomana

odblokujeme si hojnost a

nastartujeme akční plán. 

 

MANIFESTACE  (18).png
MANIFESTACE  (18).png
MANIFESTACE  (18).png
MANIFESTACE  (18).png
MANIFESTACE  (18).png
MANIFESTACE  (18).png
MANIFESTACE  (18).png

Jsi srdečně zvaná na mojí 7denní energetickou párty.

 

CO TO ZNAMENÁ? 

Nečekej žádné "určím si cíl a následně si rozdělím rok do kvartálů, měsíců a týdnů, a každému z nich přiřadím dílčí podcíl" plánování.

 

BLEH.

 

Takové plánování si můžeš vygooglit a s novým rokem se mu bude věnovat každé druhé video na Youtube.  

Společně se naladíme energeticky tak, abys ze svých plánů mohla odstranit veškerý limity a aby každá tvoje další akce vycházela ze souladu s tebou. Když jsi totiž v souladu se svým srdcem a svou přirozeností, tak ti vše půjde s mnohem menší námahou, s mnohem větší radostí a všechny okolnosti se budou sbíhat ve tvůj prospěch a oslavovat tebe.

Ty jsi totiž 

ZDROJ 

všeho, co si v životě tvoříš. 

Tak proč tenhle ZDROJ nenaladit pěkně hned zkraje roku tak, aby vytvořil něco naprosto FAMÓZNÍHO?

 

Ať už se tvoje životní změna týká čehokoliv - odstartovat svůj vlastní business, posunout svůj business o další level (nebo deset), vydělat úplně nejvíc peněz EVER a pokračovat v tomhle trendu už nafurt, nastavit si vztahy naplno respektující a odrážející tvojí (sakra vysokou) sebehodnotu - pokud to myslíš vážně a chceš do toho jít ve velkém, tak je tohle program přesně pro tebe. 

Já do toho jdu na 300 % - to ti můžu slíbit - a beru s sebou ženy, které jsou stejně pološílené jako já, a odhodlané udělat v roce 2021 kvantový skok. 

MANIFESTACE, PODNIKÁNÍ A VZTAHY (8).pn

Je čas být k sobě naprosto upřímné. 

Rok 2020 mi dal spoustu lekcí. Hodně se mi toho povedlo, a taky hodně nepovedlo. Mám naprosto jasno v tom, co se mnou do roku 2021 půjde a co zůstane navždycky za mnou.

SEBEHODNOTA 

 

Ze strachu z odmítnutí jsem se podbízela klientům/potenciálním klientům, často jim vycházela "vstříc" daleko za mými hranicemi a podrývala tak svojí hodnotu. Asi si dovedeš představit jak jsem se cítila a kam to vedlo. Podobný vzorec jsem praktikovala i v dalších vztazích a trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomila co se přesně děje. Neprospělo to nikomu.

 

Do novýho roku se mnou půjde nově nabyté vědomí vlastní hodnoty. A s tebou taky.

 

MANIFESTACE, PODNIKÁNÍ A VZTAHY (10).p

HOJNOST

 

Hojnost/peníze/bohatství jsou úzce navázané právě na sebehodnotu. Teprve když jí znám - a rozhodnu se jí vědomě respektovat - tak si taky dokážu říct o adekvátní peníze. A co víc - dokážu je přijímat. 

Jak vidíš, tak se tu zase potvrzuje fakt, že ty sama jsi ZDROJEM i pro takovou věc, jako je hojnost. Trvalo mi, než jsem si do téhle své síly stoupla a skutečně se hojnosti otevřela. 

Do novýho roku nepustím žádný bullshity spojený s mentalitou nedostatku. Ušla jsem obrovskou cestu a na dočištění posledních drobků pořád pracuju - ostatně s rozhodnutím jít na novou úroveň se nový limitující přesvědčení nevyhnutelně objevujou. 

Jejch zpracování není vždycky jednoduchý a ani příjemný.

Ale vždycky stojí za to. 

S novým rokem si dovolím ještě větší hojnost. A ty taky.

 

JE ČAS.

Je čas propustit minulost, pročistit současnost a zbourat bariéry mezi tebou a životem,

který si ZASLOUŽÍŠ žít

7 dní

(so 2. 1. 2021 - pá 8. 1. 2021)

FB skupina

Ty & já a další boží ženy

4 společná živá vysílání

(Dlouhá tak, jak bude potřeba)

EFT rituály a vedené vizualizace

Koučink ve skupině a v rámci živých vysílání

(Máš možnost ptát se na svojí konkrétní situaci, a dostat přesně

ty odpovědi, které potřebuješ)

2021 (1).png

JAK PROGRAM FUNGUJE? 

Po zakoupení dostaneš přístup do členské sekce na mém webu, kde budeš mít po skončení programu uložené všechny záznamy živých vysílání + vše další, co spolu v průběhu programu vytvoříme. 

 

V členské sekci taky najdeš odkaz na FB skupinu, kde bude program

ŽIVĚ probíhat. 

Zrealizujeme společně 4 živá vysílání ve FB skupině - dle harmonogramu níže. Svoje otázky budeš moct pokládat ve skupině, nebo v komentářích přímo v průběhu živého vysílání. 

Před, v průběhu nebo po skončení programu pro nás vytvořím vedené vizualizace a EFT rituály podle energie naší skupinky a záměrů, který si určíme. 

Pokud se rozhodneš že jsi VIP, tak získáš taky jednu individuální konzultaci se mnou (osobně v Praze nebo online) což je největší koncentrace transformační energie, růstu a nakopnutí, jakou můžeš vůbec z programu dostat.

Konzultace proběhne dle domluvy po skončení programu - tedy po 8. 1. 2021 a do konce ledna.

ONLINE PROGRAM

PROGRAM PROGRAMU.

 

FullSizeRender_189-removebg-preview.png

DEN I.

so 2. 1. 2021

Livestream - BYE BYE 2020

Když si chceme vytvořit famózní nový a bezprecedentní rok 2021 a dosáhnout skokových změn, tak musíme nejdřív pustit ten rok starý. Věc se má tak, že pouštění neni vždycky jednoduchý.  A je moc důležitý udělat to vědomě a zavázat se, že ty nám nesloužící věci zůstanou tam, kam jsme je pustily (v minulosti) a už se v nich nebudem hrabat. 

NELPĚT je jeden z největších darů, který se lpěč jako já naučil.

Vneseme do tvýho pouštění rozhodnost, lehkost a klid.

Pouštět budeme taky všechny limitující přesvědčení, která nám brání si vytvořit něco novýho a diametrálně lepšího ve srovnání s tím, co jsme žili doteď. Řeknu ti, jak tyhle limity odhalit a v některým z dalších livestreamů si je rozdrtíme. 

DEN II.

ne 3. 1. 2021

VOLNO - a ultimátní pouštění

Dneska vstřebáš a zrealizuješ všecko, co jsme si řekly včera. 

Taky nám vytvořím EFT rituál/vizualizaci/video nebo soubor otázek, na které si budeš vypisovat odpovědi - a garantuju ti, že se ti budou ukazovat řešení, o kterých jsi doposud neměla šajna. 

Konkrétní obsah tohohle dne se vykristalizuje v průběhu programu.

 

Chill.

DEN III.

po 4. 1. 2021

Livestream - SEBEHODNOTA.

Tvoje hodnota je daná tím, že jsi. To je asi tak všechno. Neurčujou jí tvoje činy, tvoje výsledky, tvůj vzhled, jestli jsi nebo nejsi v partnerství, kde žiješ, kolik máš peněz. NOPE. Nic z toho. K tomuhle uvědomění je ale potřeba se prokousat skrz nánosy programů a převzatých přesvědčení. Je mi jasný, že jsi v týhle oblasti udělala obrovský kus práce - já taky. Taky vím jak je frustrující dospět do bodu, kdy dělám všechno dobře a né a né se posunout ještě vejš. No a to pak přijdu já - nakopávač - a dodám ti přesně tu další - novou - energii, která ti umožní gigantický skok. 

Chci pro tebe absolutní vědomí tvé hodnoty. A to neznamená aroganci a povýšenost, ale ano - nese to s sebou dovednost odmítat věci/lidi/situace, který v souladu s naší hodnotou nejsou a naopak aktivně si říkat o ty, u kterých víme, že jsou.

Ukážu ti, že je tohle radikální rozlišení výrazem nejvyšší sebelásky a ukážu ti, jak to udělat.

Díky tomu se pak nebudeš muset trápit nevěděním ve vztazích (je to pro mě - není to pro mě), to samý s tvými klienty, volbou dalších akcí ve tvém podnikání, nebo nastavováním tvých cen - budeš vědět.

Protože ses rozhodla respektovat sebe - a to je jediný důležitý ukazatel.

Osvobozující. 

DEN IV.

út 5. 1. 2021

VOLNO - a nekompromisní kultivování sebehodnoty

Dneska vstřebáš a zrealizuješ všecko, co jsme si řekly včera. 

Taky nám vytvořím EFT rituál/vizualizaci/video nebo soubor otázek, na které si budeš vypisovat odpovědi - a garantuju ti, že se ti budou ukazovat řešení, o kterých jsi doposud neměla šajna. 

Konkrétní obsah tohohle dne se vykristalizuje v průběhu programu.

 

Chill.

DEN V.

st 6. 1. 2021

Livestream - HOJNOST.

O jo jó', jochochó. Taky jsi tu hlavně kvůli tomuhle tématu? Bez tý sebehodnoty bychom se k němu stejně nedostaly, proto na něj musíš čekat až do středy. Dneska si ale otevřeme ohromný potenciál roku 2021. Pohovoříme k hojnosti z energetickýho pohledu a ukotvíš se v tom že a jak jsi ZDROJEM svojí peněz a bohatství ty sama. 

Rok 2021 pro mě bude rokem hojnosti. Přesně se u mě láme to období před kvantovým skokem. Tohle je nejlepší energie jak odstartovat rok, o kterém ses rozhodla, že bude tvým NEJLEPŠÍM yet!

 

Sosej.

DEN VI.

čt 7. 1. 2020

VOLNO - v totální energii hojnosti

Dneska vstřebáš a zrealizuješ všecko, co jsme si řekly včera. 

Taky nám vytvořím EFT rituál/vizualizaci/video nebo soubor otázek, na které si budeš vypisovat odpovědi - a garantuju ti, že se ti budou ukazovat řešení, o kterých jsi doposud neměla šajna. 

Konkrétní obsah tohohle dne se vykristalizuje v průběhu programu.

DEN VII.

pá 8. 1. 2021

Livestream - AKCE, vize, růst.

Shrneme si všechno, co jsme doposud transformovaly. Oddělíme "falešná přání a vize" - tedy ta, která ti nepatří od těch, která jsou fakt tvoje. Půjdeme až na kost. Abys v roce 2021 dosáhla velkých změn a transformací, tak to krom lásky k sobě bude chtít odhodlání, sílu, odvahu a nekompromisní odhodlání. To neznamená, že nebudeš mít strach, budeš mít úplně jasno a budeš v permanentním zenu. Znamená to, že s tím strachem půjdeš do akce, protože to budeš CÍTIT. Otevře se ti srdce a naučíš se následovat ten pocit, který ti říká, že jdeš dopředu v souladu se sebou. K tomu vede nejkratší cesta skrz prožívání i těch nepříjemných pocitů, ale není čeho se bát.

Na druhý straně totiž vylezeš jako magnet na splněná přání. 

Rok 2021 je tvůj.

TVŮJ NEJLEPŠÍ ROK yet. 

Ber. Zasloužíš si ho. ♡

FullSizeRender_191-removebg-preview.png

Jdu do toho

CHCI DO PROGRAMU!

KLASICKÁ VERZE

7 dní

(so 2. 1. 2021 - pá 8. 1. 2021)

FB skupina

Ty & já a další boží ženy

4 společná živá vysílání

(Dlouhá tak, jak bude potřeba)

Vedená meditace na
sebehodnotu a bohatství

Pracovní listy s otázkami
a inspirací

VISION BOARD SPECIÁL

Koučink ve skupině a v rámci
živých vysílání

(Máš možnost ptát se na svojí konkrétní situaci, a dostat přesně ty odpovědi, které potřebuješ)

VIP VERZE

7 dní

(so 2. 1. 2021 - pá 8. 1. 2021)

FB skupina

Ty & já a další boží ženy

4 společná živá vysílání

(Dlouhá tak, jak bude potřeba)

Vedená meditace na
sebehodnotu a bohatství

Pracovní listy s otázkami
a inspirací

VISION BOARD SPECIÁL

Koučink ve skupině a v rámci
živých vysílání

(Máš možnost ptát se na svojí konkrétní situaci, a dostat přesně ty odpovědi, které potřebuješ)

2021 (1).png
 
Logo černé.png