Jsem odhodlaná a rozhodnutá udělat z roku 2021

NEJLEPŠÍ ROK mého dosavadního života.  

 

JDEŠ DO TOHO SE MNOU? 

Připravila jsem pro nás no bullshit 7 denní novoroční program, ve kterém

společně propustíme rok 2020

odstraníme falešný limity

zbavíme se falešných přání

ukotvíme svou SEBEHODNOTU

vypustíme vnitřního megalomana

odblokujeme si hojnost a

nastartujeme akční plán. 

 

Jsi srdečně zvaná na mojí 7denní energetickou párty.

 

CO TO ZNAMENÁ? 

Nečekej žádné "určím si cíl a následně si rozdělím rok do kvartálů, měsíců a týdnů, a každému z nich přiřadím dílčí podcíl" plánování.

 

BLEH.

 

Takové plánování si můžeš vygooglit a s novým rokem se mu bude věnovat každé druhé video na Youtube.  

Společně se naladíme energeticky tak, abys ze svých plánů mohla odstranit veškerý limity a aby každá tvoje další akce vycházela ze souladu s tebou. Když jsi totiž v souladu se svým srdcem a svou přirozeností, tak ti vše půjde s mnohem menší námahou, s mnohem větší radostí a všechny okolnosti se budou sbíhat ve tvůj prospěch a oslavovat tebe.

Ty jsi totiž 

ZDROJ 

všeho, co si v životě tvoříš. 

Tak proč tenhle ZDROJ nenaladit pěkně hned zkraje roku tak, aby vytvořil něco naprosto FAMÓZNÍHO?

 

Ať už se tvoje životní změna týká čehokoliv - odstartovat svůj vlastní business, posunout svůj business o další level (nebo deset), vydělat úplně nejvíc peněz EVER a pokračovat v tomhle trendu už nafurt, nastavit si vztahy naplno respektující a odrážející tvojí (sakra vysokou) sebehodnotu - pokud to myslíš vážně a chceš do toho jít ve velkém, tak je tohle program přesně pro tebe. 

Já do toho jdu na 300 % - to ti můžu slíbit - a beru s sebou ženy, které jsou stejně pološílené jako já, a odhodlané udělat v roce 2021 kvantový skok. 

MANIFESTACE, PODNIKÁNÍ A VZTAHY (8).pn

Je čas být k sobě naprosto upřímné. 

Rok 2020 mi dal spoustu lekcí. Hodně se mi toho povedlo, a taky hodně nepovedlo. Mám naprosto jasno v tom, co se mnou do roku 2021 půjde a co zůstane navždycky za mnou.

SEBEHODNOTA 

 

Ze strachu z odmítnutí jsem se podbízela klientům/potenciálním klientům, často jim vycházela "vstříc" daleko za mými hranicemi a podrývala tak svojí hodnotu. Asi si dovedeš představit jak jsem se cítila a kam to vedlo. Podobný vzorec jsem praktikovala i v dalších vztazích a trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomila co se přesně děje. Neprospělo to nikomu.

 

Do novýho roku se mnou půjde nově nabyté vědomí vlastní hodnoty. A s tebou taky.

 

MANIFESTACE, PODNIKÁNÍ A VZTAHY (10).p

HOJNOST

 

Hojnost/peníze/bohatství jsou úzce navázané právě na sebehodnotu. Teprve když jí znám - a rozhodnu se jí vědomě respektovat - tak si taky dokážu říct o adekvátní peníze. A co víc - dokážu je přijímat. 

Jak vidíš, tak se tu zase potvrzuje fakt, že ty sama jsi ZDROJEM i pro takovou věc, jako je hojnost. Trvalo mi, než jsem si do téhle své síly stoupla a skutečně se hojnosti otevřela. 

Do novýho roku nepustím žádný bullshity spojený s mentalitou nedostatku. Ušla jsem obrovskou cestu a na dočištění posledních drobků pořád pracuju - ostatně s rozhodnutím jít na novou úroveň se nový limitující přesvědčení nevyhnutelně objevujou. 

Jejch zpracování není vždycky jednoduchý a ani příjemný.

Ale vždycky stojí za to. 

S novým rokem si dovolím ještě větší hojnost. A ty taky.

 

JE ČAS.

Je čas propustit minulost, pročistit současnost a zbourat bariéry mezi tebou a životem,

který si ZASLOUŽÍŠ žít

7 dní

(so 2. 1. 2021 - pá 8. 1. 2021)

FB skupina

Ty & já a další boží ženy

4 společná živá vysílání

(Dlouhá tak, jak bude potřeba)

EFT rituály a vedené vizualizace

Koučink ve skupině a v rámci živých vysílání

(Máš možnost ptát se na svojí konkrétní situaci, a dostat přesně

ty odpovědi, které potřebuješ)

JAK PROGRAM FUNGUJE? 

Po zakoupení dostaneš přístup do členské sekce na mém webu, kde budeš mít po skončení programu uložené všechny záznamy živých vysílání + vše další, co spolu v průběhu programu vytvoříme. 

 

V členské sekci taky najdeš odkaz na FB skupinu, kde bude program

ŽIVĚ probíhat. 

Zrealizujeme společně 4 živá vysílání ve FB skupině - dle harmonogramu níže. Svoje otázky budeš moct pokládat ve skupině, nebo v komentářích přímo v průběhu živého vysílání. 

Před, v průběhu nebo po skončení programu pro nás vytvořím vedené vizualizace a EFT rituály podle energie naší skupinky a záměrů, který si určíme. 

Pokud se rozhodneš že jsi VIP, tak získáš taky jednu individuální konzultaci se mnou (osobně v Praze nebo online) což je největší koncentrace transformační energie, růstu a nakopnutí, jakou můžeš vůbec z programu dostat.

Konzultace proběhne dle domluvy po skončení programu - tedy po 8. 1. 2021 a do konce ledna.

ONLINE PROGRAM

PROGRAM PROGRAMU.

 

DEN I.

so 2. 1. 2021

Livestream - BYE BYE 2020

Když si chceme vytvořit famózní nový a bezprecedentní rok 2021 a dosáhnout skokových změn, tak musíme nejdřív pustit ten rok starý. Věc se má tak, že pouštění neni vždycky jednoduchý.  A je moc důležitý udělat to vědomě a zavázat se, že ty nám nesloužící věci zůstanou tam, kam jsme je pustily (v minulosti) a už se v nich nebudem hrabat. 

NELPĚT je jeden z největších darů, který se lpěč jako já naučil.

Vneseme do tvýho pouštění rozhodnost, lehkost a klid.

Pouštět budeme taky všechny limitující přesvědčení, která nám brání si vytvořit něco novýho a diametrálně lepšího ve srovnání s tím, co jsme žili doteď. Řeknu ti, jak tyhle limity odhalit a v některým z dalších livestreamů si je rozdrtíme. 

DEN II.

ne 3. 1. 2021

VOLNO - a ultimátní pouštění

Dneska vstřebáš a zrealizuješ všecko, co jsme si řekly včera. 

Taky nám vytvořím EFT rituál/vizualizaci/video nebo soubor otázek, na které si budeš vypisovat odpovědi - a garantuju ti, že se ti budou ukazovat řešení, o kterých jsi doposud neměla šajna. 

Konkrétní obsah tohohle dne se vykristalizuje v průběhu programu.

 

Chill.

DEN III.

po 4. 1. 2021

Livestream - SEBEHODNOTA.

Tvoje hodnota je daná tím, že jsi. To je asi tak všechno. Neurčujou jí tvoje činy, tvoje výsledky, tvůj vzhled, jestli jsi nebo nejsi v partnerství, kde žiješ, kolik máš peněz. NOPE. Nic z toho. K tomuhle uvědomění je ale potřeba se prokousat skrz nánosy programů a převzatých přesvědčení. Je mi jasný, že jsi v týhle oblasti udělala obrovský kus práce - já taky. Taky vím jak je frustrující dospět do bodu, kdy dělám všechno dobře a né a né se posunout ještě vejš. No a to pak přijdu já - nakopávač - a dodám ti přesně tu další - novou - energii, která ti umožní gigantický skok. 

Chci pro tebe absolutní vědomí tvé hodnoty. A to neznamená aroganci a povýšenost, ale ano - nese to s sebou dovednost odmítat věci/lidi/situace, který v souladu s naší hodnotou nejsou a naopak aktivně si říkat o ty, u kterých víme, že jsou.

Ukážu ti, že je tohle radikální rozlišení výrazem nejvyšší sebelásky a ukážu ti, jak to udělat.

Díky tomu se pak nebudeš muset trápit nevěděním ve vztazích (je to pro mě - není to pro mě), to samý s tvými klienty, volbou dalších akcí ve tvém podnikání, nebo nastavováním tvých cen - budeš vědět.

Protože ses rozhodla respektovat sebe - a to je jediný důležitý ukazatel.

Osvobozující. 

DEN IV.

út 5. 1. 2021

VOLNO - a nekompromisní kultivování sebehodnoty

Dneska vstřebáš a zrealizuješ všecko, co jsme si řekly včera. 

Taky nám vytvořím EFT rituál/vizualizaci/video nebo soubor otázek, na které si budeš vypisovat odpovědi - a garantuju ti, že se ti budou ukazovat řešení, o kterých jsi doposud neměla šajna. 

Konkrétní obsah tohohle dne se vykristalizuje v průběhu programu.

 

Chill.

DEN V.

st 6. 1. 2021

Livestream - HOJNOST.

O jo jó', jochochó. Taky jsi tu hlavně kvůli tomuhle tématu? Bez tý sebehodnoty bychom se k němu stejně nedostaly, proto na něj musíš čekat až do středy. Dneska si ale otevřeme ohromný potenciál roku 2021. Pohovoříme k hojnosti z energetickýho pohledu a ukotvíš se v tom že a jak jsi ZDROJEM svojí peněz a bohatství ty sama. 

Rok 2021 pro mě bude rokem hojnosti. Přesně se u mě láme to období před kvantovým skokem. Tohle je nejlepší energie jak odstartovat rok, o kterém ses rozhodla, že bude tvým NEJLEPŠÍM yet!

 

Sosej.

DEN VI.

čt 7. 1. 2020

VOLNO - v totální energii hojnosti

Dneska vstřebáš a zrealizuješ všecko, co jsme si řekly včera. 

Taky nám vytvořím EFT rituál/vizualizaci/video nebo soubor otázek, na které si budeš vypisovat odpovědi - a garantuju ti, že se ti budou ukazovat řešení, o kterých jsi doposud neměla šajna. 

Konkrétní obsah tohohle dne se vykristalizuje v průběhu programu.

DEN VII.

pá 8. 1. 2021

Livestream - AKCE, vize, růst.

Shrneme si všechno, co jsme doposud transformovaly. Oddělíme "falešná přání a vize" - tedy ta, která ti nepatří od těch, která jsou fakt tvoje. Půjdeme až na kost. Abys v roce 2021 dosáhla velkých změn a transformací, tak to krom lásky k sobě bude chtít odhodlání, sílu, odvahu a nekompromisní odhodlání. To neznamená, že nebudeš mít strach, budeš mít úplně jasno a budeš v permanentním zenu. Znamená to, že s tím strachem půjdeš do akce, protože to budeš CÍTIT. Otevře se ti srdce a naučíš se následovat ten pocit, který ti říká, že jdeš dopředu v souladu se sebou. K tomu vede nejkratší cesta skrz prožívání i těch nepříjemných pocitů, ale není čeho se bát.

Na druhý straně totiž vylezeš jako magnet na splněná přání. 

Rok 2021 je tvůj.

TVŮJ NEJLEPŠÍ ROK yet. 

Ber. Zasloužíš si ho. ♡

Jdu do toho

CHCI DO PROGRAMU!

KLASICKÁ VERZE

7 dní

(so 2. 1. 2021 - pá 8. 1. 2021)

FB skupina

Ty & já a další boží ženy

4 společná živá vysílání

(Dlouhá tak, jak bude potřeba)

Vedená meditace na
sebehodnotu a bohatství

Pracovní listy s otázkami
a inspirací

VISION BOARD SPECIÁL

Koučink ve skupině a v rámci
živých vysílání

(Máš možnost ptát se na svojí konkrétní situaci, a dostat přesně ty odpovědi, které potřebuješ)

VIP VERZE

7 dní

(so 2. 1. 2021 - pá 8. 1. 2021)

FB skupina

Ty & já a další boží ženy

4 společná živá vysílání

(Dlouhá tak, jak bude potřeba)

Vedená meditace na
sebehodnotu a bohatství

Pracovní listy s otázkami
a inspirací

VISION BOARD SPECIÁL

Koučink ve skupině a v rámci
živých vysílání

(Máš možnost ptát se na svojí konkrétní situaci, a dostat přesně ty odpovědi, které potřebuješ)

 
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Life

@lenka.on.life

© 2020 Web by Lenka Michalcakova