top of page
The Business Shrink (6).png
The Business Shrink (7).png

Hello!

jsem Lenka.

Moje klientky jsou to absolutní rebelky, pro které je jejich život a byznys formou ultimátního sebevyjádření. Dělají to proto, že to milujou a je to pro ně FUN.

 

Jakákoliv jiná motivace je většinou dožene do vyhoření. 

Jsou celoživotní high-achievers až overachievers. Mají obrovský vlastní vnitřní motor. Žene je smysl, naplnění, svoboda a nespoutanost, která je pro ně v životě a byznysu živá voda

Chtějí to dělat po svém, nebo vůbec.

Kromě vnitřního ohně je ale žene dopředu obrovský perfekcionismus, neskutečné ambice, snaha být nejlepší, být viděna jako profesionál nebo ukázat světu, že jsou na správném místě. 

Je máloco, co by nedokázaly.

 

Po čase ale začnou cítit, že v jejich životě a byznysu něco chybí. Ženou se za dalším a ještě větším úspěchem, protože to mají v krvi. S každým dalším úspěchem ale přichází menší uspokojení, který trvá čímdáltím kratší dobu. Vystřídá ho neklid, tlak, stres...který byl dřív příjemným motorem, ale postupem času začíná být neodbytnou velmi nepříjemnou zdraví ohrožující součástí dlouhých nocí, úzkostných rán a nezvykle unavených odpolední.

Tohle je nám overachieverům společný.

Ve snaze žít naplno a vydat ze sebe to nejlepší nezřídkakdy končíme opakovaně vyhořelí, neuspokojení se ztrátou směru, jiskry do života a smyslu v tom, co nás dřív bavilo a s dysregulovaným (konstantně nabuzeným) nervovým systémem

And here comes The Business Shrink.

Mód HIGH-ACHIEVERA - neschopnost vypnout, snaha být lepší a lepší, strach pustit kontrolu, výčitky a vina, extrémně vysoký (nenaplnitelný) na sebe kladený standardy, neustálý pocit, že to ještě není DOST DOBRÝ, že já ještě nejsem DOST...je regulérní ZVYK a ZÁVISLOST

Nic, co by jeden minset shift zvládnul vymazat.

Což už sis hádám ověřila. 

Teď si ale představ, že ti VŠECHEN VNITŘNÍ OHEŇ zůstane, ale bude naplno směřovanej tam, kde křičí tvoje duše, tvoje autentický já, tvoje ultimátní sebevyjádření

- a taky tvůj ÚSPĚŠNEJ byznys bytím tebou.

 

Už nebudeš přemýšlet nad tím co oni a jak moc špatnej člověk seš proto, že tě ta super boring strategie zevnitř neskutečně užírá zaživa. 

Jednou mi jeden moudrej člověk řekl, že jsou dva typy lidí - ti, kteří řídí autobus a ti, kteří se v něm vezou. 

Ty řídíš tenhle fucking autobus.

Ještě si myslíš, že se opravdu musíš řídit pravidlama, díky kterým někdo jinej zbohatl nebo je považovanej za leadera/profesionála/orangutána...?

 

Nejsi tu proto, abys copy paste papouškovala nějakýho mentora. Jsi mnohem víc než to.

 

Jen si potřebuješ krýt záda a jet si svoje stůj co stůj ať se děje cokoliv.

Shrink mentoring je pro ženy, který chtějí komplexním a velmi netradičním způsobem přistoupit ke svýmu seberozvoji tak, aby svoje tělo zbavily závislosti na výsledcích, nekonečný validaci, motivaci strachem a srovnáváním se a dovolily si konečně žít neskutečně YUMMY život a řídit jejich úžasnej chaotickej a divokej byznys, ve kterým je jediným pravidlem být nespoutaně sama sebou a bez filtru to sdílet se světem a pomáhat mu bejt lepší.  

The Business Shrink (8).png

S klienty pracuju jen DLOUHODOBĚ v trvání min. 6 měsíců.

Žádný "vyzkoušíme si jedno sezení" protože je to sexy jen proto aby jeho efekt za tři dny vyčáchl jak levnej parfém a nezměnilo se vůbec nic krom obsahu tvýho bankovního účtu.

To je plýtvání tvým i mým časem. 

Práci s klienty beru vážně a je to moje nejvyšší naplnění. 

Budeme spolu mít VZTAH tak, aby ses mi otevřela i s tím, za co se i sama před sebou stydíš. Jedině tak to můžeme trvale změnit. A víš sama, že tvůj vnitřní stav se propisuje do byznysu - proto sebelepší biz strategie dlouhodobě nezaplácne mizernej vztah k sama sobě a potlačený emoce. 

Vidíme se jednou týdně na 1:1 session přes ZOOM a zároveň máš ke mně přístup po-pá přes aplikaci Voxer. Jako bonus dostaneš po dobu trvání spolupráce přístup ke všem mým online programům. Budeš se mnou sdílet updates z tvýho života, bizu a prožívání. Řekneš si kdykoliv o vhled, otázku ke zpracování, názor, vedení nebo nasměrování. 

 

Budu chtít vědět jak se cítíš a když se pár dnů neozveš tak tě zchecknu, jestli už neležíš pod podnikatelským drnem.

Společně přemůžem tvůj imposter syndrom, úzkost, strachy z úspěchu a v neposlední řadě rozklepaný kolena ve chvílích, kdy se k tobě tvůj úspěch bytím tebou začne valit jak lavina. 

Zaváděcí cena za 6 měsíců je 150K +DPH

Chci 30 min Shrink call ZDARMA

Lets do this.

The Business Shrink (9).png
bottom of page