ONLINE PROGRAM PRO ŽENY PODNIKATELKY 

Hmmm Hmm Hmm

 Sama sebou

Jsi tady spravne.

Poslyš

Let me help you...

Lenka

Let me show you...

Vše už máš

JÁ TO TOTIŽ VIDÍM JINAK.

Nemusíš strávit léta prací sama na sobě. 

Nemusíš si nejdřív nutně zpracovat veškeré bolístky, které se odehrály ve tvé minulosti.

Můžeš začít žít život svých snů už TEĎ, HNED.

Se vším, co dělá tebe tebou - s tím dobrým, i s tím "špatným".

Dneska už máš vážně život jen a jen ve svých rukou.

Není nikdo, koho bys musela poslouchat, kdo by za tebe rozhodoval.

Jen ty se můžeš rozhodnout. A to je dobře.

Jakmile se totiž ROZHODNEŠ, tak ta cesta už se VŽDYCKY nějak ukáže. 

Bonus

ONLINE PROGRAM

VYTVOŘ SI ŽIVOT SVÝCH SNŮ TÍM, ŽE BUDEŠ SAMA SEBOU.

Program trvá 11 dní - a je plně ONLINE.

Každý den obsahuje video a "domácí úkol."

frequently asked questions

JAK TO BUDE PROBÍHAT? 

Těsně před začátkem programu dostaneš instrukce k přihlášení do systému.

Každý den se ti pak ve členské sekci otevře video nebo obsah pro daný den. 

Mezitím bude ve facebookové skupině probíhat diskuse, sdílení a sem tam i nějaké živé vysílání. 

ZŮSTANOU MI VIDEA?

Ano, nafurt.

To je jeden z největších bonusů a výhod online programu.  Kdykoliv se zasekneš, znejistíš nebo budeš zkrátka potřebovat extra dávku podpory a pozitivní energie, tak se k videím vrátíš. A můžeš je poslouchat pořád dokolečka. Mít je tak nějak na pozadí tvého každodenního života. 

(Témata se v průběhu programu můžou proměńovat a neodpovídat přesnému pořadí  níže)

DEN 1 

Jak ti psaní může změnit život. 

Ukážu ti, jak používat metodu psaní k tomu, aby sis začala vědomě tvořit život svých snů. V průběhu celého programu ti budu dávat pečlivě vybrané otázky, které tě povedou do hloubky - k tobě - a pomůžou ti k trvalé změně. První den ti předám všechny přínosy téhle techniky, kterou sama každý den používám. 

DEN 2

Jak - a proč - být magnetickou. 

Začneme o tom, jak si můžeš tady a teď začít tvořit svůj život snů. Přesvědčím tě o tom, že se na věci můžeš začít dívat jinak. Že můžeš dělat to, co tě baví a vůbec žít to, co ti dělá radost. Ukážu ti, jak přijít na to, co ti dělá radost, a jak si tu cestu radosti začít tvořit. 

Začneme hned tu tvojí boží - magickou - sílu probouzet. 

 

DEN 3

Co se mě může pokusit zastavit - a jak s tím pracovat.

Předám ti něco, co můžeš ode dneška začít používat kdykoliv, a v jakýkoliv oblasti svýho života. Limitující přesvědčení jsou vnitřní lži - myšlenky, které nám nedělají dobře a blokují nás. Věříme jim někde hluboko - na podvědomé úrovni, proto si je často neuvědomujeme.

Ukážu ti, jak je odhalit a rozdrtit. 

DEN 4

Jak překonat "Ažpakismus" a začít si svůj život budovat TEĎ HNED.

Taková drobnůstka jako "Až si budu trošku víc věřit...Až si našetřím...Až zhubnu...Až budu mít víc času..." nás může zablokovat klidně na celý život. Kéž by tak existoval způsob, jak přestat čekat na "až" osvobodit se a začít hned. Existuje.

DEN 5

Jak se začít cítit líp - a přitahovat si svůj život snů - kdykoliv se pro to rozhodnu.

Chtít se cítit líp než hůř chce rozhodnutí, odhodlání, důvěru a vytrvalost. Pokud jsi se rozhodla cítit se v životě líp, ale nevěděla jsi jak to udělat - tak ti právě teď přišla odpověď. 

DEN 6

Jak si dovolit být sama sebou a následovat svou radost, i když to ostatním nedává smysl. 

Jedním z důvodů proč máme často pocit, že nemůžeme mít život svých snů - nebo být samy sebou - nebo máme pocit, že nevíme - je fakt, že to podle společenských standardů nebo očekávání našeho okolí nedává smysl. Nebývá na první dobrou jednoduchý se z toho vymanit, ale jde to. 

DEN 7

Prokrastinace, lenost, perfekcionismus, výčitky a MĚLA BYCH. 

Jak se jich zbavit. 

Dost ráda říkám, že lenost vlastně neexistuje. Vysvětlím ti proč. A co víc - MĚLA BYCH - je mor, který je potřeba vymýtit. Povím ti něco o tom, proč se prokrastinace vlastně děje, možná tě to překvapí.

Nic z toho už každopádně není potřeba si ponechávat. 

DEN 8

Rozhodovací elixír. Jak si rozhodování jednou pro vždy usnadnit. 

Kolikrát jsi stála před rozhodnutím - dočista paralyzovaná - protože jsi měla strach, že se rozhodneš špatně, a nebudeš to moct zvrátit. Známe to všichni.

Naštěstí si to můžeme usnadnit. 

DEN 9

Jak se přijmout i s chybama a nastartovat své sebevědomí - magickou záři. 

Teprve když přijmu sebe takovým, jakým doopravdy jsem, tak se můžu změnit. Můžeš chtít růst, můžeš se chtít stát ještě lepší verzí sebe sama. To je naprosto v pořádku. Startovací čára je ale nakreslená v místě, kde začneš být OK s tím, jaká jsi tady a teď. Ukážu ti, že i ty nejhorší myšlenky které o sobě máš nakonec nejsou taková tragédie. Nemusíš se hned milovat, ale můžeš se mít ráda i s nima.  

DEN 10

Vizualizace - proč a jak funguje a jak ji používat k tvorbě života svých snů.

Metoda, díky které se už teď HNED můžeš odpoutat od minulosti a tvořit si svůj život odteď a dál

podle toho, co je nejvíc TY. 

DEN 11

Vztahový elixír - jak se otevřít vztahu, ve kterém budu doopravdy spokojená. 

Pravdou je, že pokud si to dokážeme představit, můžeme to mít. Velmi často se nám ale už samotné představy nedaří. Nevíme jak na to, nebo se toho bojíme. Ukážu ti, jak i takováhle věc může být jednoduchá, jak tě může bavit, a jak se skrz ladění na ideálního partnera staneš víc sama sebou. 

BONUS - DEN 12

Budování businessu snů.

To bych nebyla já, abych si pro tebe nepřála práci, ve které budeš naplno naplněná - a budeš světu předávat svoje naprosto unikátní dary. Svět potřebuje, abys žila naplno - cokoliv to znamená pro tebe. Řeknu ti proč, a ukážu ti, jak se k tomu posunout. 

Michaela Seko

MICHAELA SEKO

"Když jsem objevila Lenku na instagramu, hned mě zaujala svojí energií, přístupem a obsahem, který je jiný, odvážný a v českém prostředí naprosto jedinečný.

 

Na společná setkání se vždy těším, protože vím, že u Lenky najdu pochopení, povzbuzení a naprostou podporu. Lenka je doslova nabitá energií a vše prožívá s vámi.

 

Léňa mi pomohla uvědomit si, co chci se svým životem dělat, kam chci směřovat a zároveň mě celou cestou vedla. Zároveň mi pomohla dodat sebevědomí a uvědoměni, že jsem dost dobrá, že můžu dělat, co mě baví, že na to mám, že se nemusím bát. Zbavila mě spousty strachů, limitujících přesvědčení a nepravd, které jsem si v sobě nesla, aniž bych si to uvědomovala.

Protože pokud si myslíte, že už to všechno máte zpracováno, tak nemáte :)

 Úplně jsem přehodnotila to, jak nahlížím na práci/podnikání a svůj vztah k penězům, ale úplně zásadní posun nastal v tom, že si konečně věřím a jsem si jistá, co a jak chci dělat.

 

Během spolupráce s Lenkou jsem se odvážila začít trávit méně času prací, kterou dělám v současnosti a přitom vydělávat více peněz a zároveň začít intenzivně pracovat na tom, co jsem vždy chtěla dělat.

 

Lenka mě celou dobu na mé cestě vede jako koučka a mentorka a bez její podpory bych se nejspíš do žádné změny ani nepustila.

 

Každé ženě, která přemýšlí o tom vstoupit do kurzu Bosslady a váhá, bych jen chtěla říct, že můžu zaručit, že to budou vaše nejlépe utracené peníze v životě!"

REFERENCE

"Prvně jsem na Lenku narazila na Instagramu. Hned mě zaujala, byla něčím jiná. To něco mě bavilo, fascinovalo, inspirovalo, motivovalo.

Když zveřejnila příspěvek s nabídkou jejího mentoringu a já jsem začala být celá krásně nervózní a natěšená, věděla jsem, že to bude to pravé pro mě.

 

A nemýlila jsem se.


Očekávala jsem pomoc, podporu a jakýsi návod na to, jak z mého projektu EndlessInspirationsCz vytvořit případný zdroj příjmů. Abych se mohla živit tím, co mě skutečně baví a dává mi smysl.

 

Teď mám jen obavy, jestli mi reference bude stačit k tomu, abych popsala vše, co jsem si díky Léni uvědomila a s čím vším mi pomohla.


Víte, má takovou zvláštně nakažlivou energii – v tom nejlepším slova smyslu. Během mentoringu se má nálada vyhoupla z nuly na sto. Nabyla jsem přesvědčení, že skutečně mohu v životě dělat to, co mě baví a nemusí to být vůbec složité, ale naopak přesně takové, jaké chci, aby to bylo.

 

Uvědomila jsem si, co mi brání v mých snech a získala jsem od Léni skvělé způsoby, jak s tím vším pracovat ve svůj vlastní prospěch – potažmo prospěch všech, které můj projekt osloví.


Člověk si častokrát neuvědomuje, co stojí za jeho chováním, strachy, ... Lenka má skvělé techniky, jak toto vše odhalit a dále s tím pracovat. Při mentoringu jsem se cítila velmi podporována a s velkým pochopením a respektem naváděna k vyřešení/objasnění všeho, co vyvstávalo.


Díky Léni už dnes vím, že nemusím následovat všechny zajeté strategie a dělat vše podle ostatních. Vím, že právě ta má jedinečná esence stačí. A vložím ji-li do všeho, co dělám, nelze neuspět.
 

Vám všem, které zvažujete vstoupit do kurzu Bosslady, ale váháte, bych jen ráda řekla, že pokud jste dočetli referenci až sem a něco tam uvnitř vás, vás do kurzu láká, dovolte si to.

 

Dovolte si prožít život tak, jak toužíte.

 

Investice do nás samých je tou nejlepší, kterou můžeme udělat."

Petra Fojtíková

PETRA FOJTÍKOVÁ

REFERENCE

Tereza Holdychová

TEREZA HOLDYCHOVÁ

Než jsem poznala Lenku, nevěděla jsem jakým směrem jít, co je pro mě správné a jak se zachovat v mé situaci. Některé terapeuty jsem již poznala, a vždy to byly jen takové povrchové rady.

 

Od Lenči jsem nečekala nic víc, jen že mě trochu nasměruje. Jenže ona je úplně jiný level, září nádhernou energií a když jsem přišla k ní domů a posadila se do křesla, zaplavil mě klid. Nejvíc jsem si užívala to porozumění a pochopení, ať už jsem řekla cokoliv.

 

Stále si pamatuju to nejdůležitší z našeho prvního sezení a to - jít za radostí. Nemusím si vybírat složité zkoušky a náročné situace jen proto, abych měla pocit, že se rozvíjím. Můžu se uvolnit a jít za tím, co mi dělá radost, co mám ráda.

 

Lenička jde do hloubky tam, kde se vytvořily všechny strachy a zábrany, a tím se mohou vyřešit jednou pro vždy. Vždy jsem překvapená, jak snadno najde podstatu problému a lehce mě vede k jeho vyřešení.

 

Její nový bosslady program stojí za to už jen proto, že Lenička má svou originalitu, miluje to, co dělá, dává do toho své srdce a opravdu jí záleží na tom, aby její klienti dělali to, co je baví. 

REFERENCE

REFERENCE

Jdu do toho

11 videí

11 domácích úkolů

11 afirmačních smrští

Vstup do MAGNETIC Chick facebookové skupiny

 
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Life

@lenkaonlife

© 2020 Web by Lenka Michalcakova