NA TOMHLE 

SVĚTĚ JSI PROTO, 

 ABYS DĚLALA TO, 

 CO TĚ BAVÍ.

TVŮJ ŽIVOT SE NEMUSÍ DĚLIT NA PRÁCI A ZÁBAVU. 

ŽIJ SVŮJ ŽIVOT NA 100 %

Ukážu ti, jak na to.

Co kdybys každý den mluvila o tom, co tě nejvíc naplňuje, dělala to, co tě nejvíc baví - a dostávala za to zaplaceno?

Co kdybys svou práci dělala podle sebe, na sebe - a srdcem

Co kdyby se to, co tě ani v nejdivočejších snech nenapadlo, stalo tvou každodenní realitou? 

Mojí misí je ukázat ti cestu k životu podle TVÝCH představ a snů.

Pomoct ti žít ŽIVOT, PRO KTERÝ SES NARODILA

all you need

"Vědět co je TO, co chceš dělat. Uvěřit, že TO můžeš mít. 

Zpracovat vše, co ti v TOM brání. 

Konečně TO udělat! "

Vítej

JSEM LENKA, TĚŠÍ MĚ!

Skrz všechno to nevědění, strachy, pochyby, pokusy, pády 

a dokonce i nemoc jsem se pustila do budování vlastního podnikání - tehdy vznikla Lenka On Life

Dnes mám každý den pocit, jakobych dostávala zaplaceno

za to, že dýchám.

Jakobych celý den strávila hraním si.

Každý den si alespoň jednou řeknu "Mám boží život".

A každý den dělám vše proto, abys i ty uvěřila, že můžeš žít svůj boží život.

Abys věděla, co chceš.

Abys uvěřila, že to můžeš mít.

Abys zpracovala vše, co ti brání toho dosáhnout.

A abys to konečně udělala. ♡

Psí máma, podnikatelka, koučka, terapeutka, lektorka a mentorka.

 

Vždycky jsem věděla, že nic není nemožné.

Že když budu vědět co chci, a půjdu si za tím, tak toho dosáhnu.

Problém nastal ve chvíli, kdy jsem se začala

cítit - pro mě nepochopitelně - nespokojená.

Měla jsem pocit, že něco uvnitř mě umírá.

Věděla jsem, že to musím změnit.

Věřila jsem, že to dokážu - ale nevěděla jsem jak

Protože se nemusíš potlačovat a dělat práci, která tě nebaví jen proto, že to tak dělá většina lidí ve tvém okolí.

 

Protože jsi se narodila proto, abys dělala věci po svém.

Protože nepotřebuješ znát všechny trendy a strategie, ale potřebuješ poznat sebe a své touhy. 

Protože už nemusíš pilovat to, co ti nejde, ale namísto toho naskočit na vlnu toho, co je ti přirozené.

Protože skutečnost, že ty jsi TY, je jediná konkurenční výhoda, kterou potřebuješ. 

Protože dostávat zaplaceno za to, že jsi sama sebou je ta nejpřirozenější věc na světě - a máš na ni nárok.

A protože svět potřebuje abys v sebe uvěřila a šla za tím, co tě BAVÍ.

UNIKÁTNÍ HYBRIDNÍ KOUČOVACÍ PROGRAM

KTERÝM ODSTARTUJEŠ ŽIVOT SVÝCH SNŮ.

KONZULTACE

Osobní

FullSizeRender 73.jpg

PROGRAMY

Online

AKCE

Živé 

CO ŘÍKAJÍ MÉ KLIENTKY? 

Hanka Jenšíková

Ahoj Leni, musím s Tebou sdílet moji včerejší situaci. NAPROSTO NEUVĚŘITELNĚ JSEM SE CÍTILA A ZAREAGOVALA při výměně názorů s přítelem. On si myslel, že jsem naštvaná, já mu říkám, že naštvaná nejsem, jen že mi je něco líto, mluvili jsme spolu o tom, já byla úplně v klidu, žádný bušení srdce, žádný přehnaný emoce a nakonec jsme se oba smáli, protože to tam bylo "o čem že to celý bylo?", jak jsme se do toho zamotali. Tak jsme se tomu nakonec zasmáli (což bych jindy fakt neudělala ani náhodou, byla bych ublížená). Přítel mi řekl, že se polepší, já mu řekla, že jsem s nim moc šťastná a on, že on se mnou taky. Byla to nejkrásnější výměna názorů ever. A co hlavně - nebála jsem se mu to říct na rovinu, nebála jsem se jeho reakce/opuštění, byla jsem naprosto upřímná a vše bylo krásné. Chtěla jsem to s Tebou sdílet, protoze takhle obrovský pokrok jsem nezaregistrovala min. rok a teď po jednom sezení s Tebou to naprosto intenzivně vnímám, že je to jiné...

Z celého srdce Ti děkuji ♡

Lenka Hrubá

Life Coach

Nechat se koučovat Lenkou bylo velmi příjemné. Vnímavá, milá a energická žena, která dokáže posunout. 

Za mě velké díky.

Marie Lachoutová

Koučování a EFT s Lenkou mi pomohlo přijmout sama sebe a začít se sebeláskou. Po nevydařeném vztahu jsem potřebovala zpět na nohy - a tentokrat jsem potřebovala průvodce. A přijmout fakt , že nemusím na vše být stále sama. Podařilo se mi vytáhnout spoustu potlačení z let dávno minulých. Jsem stále na cestě a metody, které mi Lenka ukázala, používám nadále. Pokud se opět ocitnu na křižovatce, tak průvodce či pomoc vyhledám bez ostychu. Děkuji Lenko za náš společný čas. 

Kateřina H.

Leničko ještě jednou Vám děkuji za úžasně strávený čas! Máte neuvěřitelné kouzlo osobnosti a díky tomu se mi podařilo až nad mé očekávání se Vám otevřít! A ať to dopadne jakkoliv, nelituji jediné minuty :). Jste úžasná, vnímavá, pohodu a dobrotu vyzařující bytost! Jsem moc ráda, že jsem (si) Vás našla, držím Vám palce a těším se na další návštěvu!!!

Radka Čulíková

Milá Leni, DĚKUJU. Nevím, co přesně se na našem sezení stalo, ale rozhodně mi to moc moc pomohlo. Osud věděl, proč mě k vám posílá. A přesně jak jste řekla, za týden co jsem byla v Česku a po týdnu od našeho setkání se všechno změnilo, spousta věcí ustálila a zkrásněla. Mám ještě hodně práce před sebou, ale vím, že mám VÁS a už bude všechno dobrý. ♡

Kateřina Švecová

Člověk by nevěřil, jak ho taková "hodinka" dovede posunout...Tak nějak jinam. Zklidnit hlavu. No a o tom, jak to u Léni krásně voní - tak už jen to dělá uvolňující atmosféru a člověk se hned raději svěří :). A na konci sezení si člověk připadá, jakoby se "vrátil" na zem, protože je příjemně "sám v sobě". :) 

Janina Mares

Krásný večer Leni. Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Poklepávání mě hezky uklidňuje a je mi tak nějak líp. Kdybyste někdy nahrála průvodce meditací, jak uvolnit tělo  tak bych si to ráda stáhla, pod Vaším dohledem to bylo moc fajn. Mějte se krásně a doufám, že se ještě uvidíme ❤.

Šárka Šteinochrová

maminasrakovinou

 Řeším své současné JÁ, které se po spirále vrací k těm nevyřešeným situacím, které dodnes zatěžují mou mysl a učím se s nimi srovnat. Snažím se sebe házet teď na první kolej. Když vyřeším sebe. Vyřeším všechno. Když budu spokojená JÁ, budou spokojeni všichni.
Zda se Vám to taky tak složité jako mě? Tím, že jsem na to sama nestačila a emočně jsem se zasekla jsem potřebovala berličku a začala chodit na EFT terapii @lenkaonlife je na to výborná pomocnice. Která mi pomáhá řešit mé neustále vrácení se k perfekcionalismu. Vyřešit vztek a pocit osamělosti. 

Tereza Holdychová

"Lenička má úžasnou energii. U ní je místo, kam se můžu schovat a říct úplně vše, co mě trápí, a vždycky dostanu vyslechnutí a pochopení. Prošly jsme spolu EFT, je to chvílemi nepříjemné, protože jdete do hloubky věcí, které vás trápí, ale Lenička je u vás jako největší opora, držtí vás a uklidňuje. Nakonec přijde veliká úleva. ♡ Lenička je úžasný průvodce, doporučuji všema deseti. ♡

Já ani vlastně nevím, jak jsem na Lenku narazila, ale vím, že to bylo na instagramu a že to bylo v moji nejslabší chvilce. Bylo to v období ,,korony”, kdy jsem přiletěla domů na dovolenou z Anglie, kde jsem žila a kam jsem se za žádnou cenu vracet nechtěla. Nevěděla jsem co se sebou, byla jsem nešťastná, uvězněná v situaci, z které jsem se nemohla dostat ven, neviděla jsem žádnou možnou cestu nebo řešení, byla jsem akorát uzavřená sama do sebe, věčně v depresi, neuměla jsem si užívat chvilky sama se sebou, natož s ostatními.

 

Prostě ztracená. Hledala jsem pomoc...

 

Jakmile jsem na Lenku narazila, hned jsem věděla, že si chci zaplatit sezení s ní a že s ní budu chtít probrat celou mojí současnou situaci. Na jednu stranu jsem se bála, že mi není pomoci, že bych měla navštívit přímo psychiatra nebo tak něco..Byla jsem strašně negativní, pesimistická, všechno jsem viděla černě, neměla jsem se ráda, neměla jsem chuť se snažit o nic.

 

Vlastně jsem Lenku ani pořádně neznala, stačilo mi prostě si pročíst pár jejích inspiračních článků a shlídnout pár videí na instagramu a měla jsem jasno. Věděla jsem, že ona je můj člověk, je mi sympatická a určitě mi dokáže pomoci. 

Byla jsem odhodlaná ji říct všechno.

 

Osobně byla přesně taková, jakou ji vídáte online, ale ještě o něco více dokonalá. Už po prvním sezení s ní se mi tak šíleně ulevilo, že jsem si to ani nedokázala představit, že by to bylo možné. Díky ní jsem začala vidět věci pozitivně a uvažovat nad řešeními své situace, jak by mě to předtím ani nenapadlo. Cítila jsem se najednou pochopená a že nejsem sama. Nakonec jsem s ní řešila o mnoho víc problémů, než jsem původně myslela že budu..

 

Netrvalo to dlouho a všechno se začalo měnit, věci se začaly dávat do pohybu.

 

Bylo to jak horská dráha, na kterou jsem prostě nasedla a jenom se vezla. Už po prvním sezení jsem našla tu kuráž, udělat ten nejsilnější krok - zvládla jsem říct ne odjezdu zpátky do Anglie a zařídit si život zpátky v Česku a to úplně od základů, tak jak sem chtěla. Našla jsem si, jak Lenka říká, ,,nový projekt” a vrhla se na cvičení a zdravý životní styl, změnila jsem vlastně téměř kompletně to, jak jsem do té doby žila.

 

Přestala jsem dělat to, co se po mě chtělo, ale začala jsem dělat to, co chci JÁ.

 

  Začala jsem se cítit silná, sebevědomá, to jsem předtím nebyla..No a teď? Vždy když mě popadne nějaký černý moment, tak si vzpomenu na ní a najdu kuráž vidět věci pozitivně, odmítat a přijímat nabídky, nebát se říct NE nebo si věci promýšlet. To, že jsem na Lenku narazila, byla jedna z nejlepších událostí, které se mi v životě staly a nikdy nepřestanu být vděčná, že sem k ní šla. Už vím, že tu je a že kdykoliv budu mít pocit, že potřebuju, aby mě někdo vyslechl, pomohl a byl tu pro mě, tak za ní můžu jít. 

 

Lenka je pro mě ta nejlepší koučka a doporučuji jakékoliv ženě či dívce spolupráci s ní, protože ona to opravdu umí :) Není to o tom, že Vám řekne to, co chcete slyšet, ale o tom, že Vás donutí přijít na to, co chcete vy sami.  A to celé je ještě doprovázené pochopením, příjemným jednáním a atmosférou :-)

Tereza Novotná

TEREZA NOVOTNÁ

REFERENCE

POJĎME SE POTKAT

Na osobních konzultacích v Praze - nebo online přes Skype. 

Lenka Michalčáková není zodpovědná a negarantuje tvé výsledky a tvou schopnost vydělat peníze či vybudovat profitující podnikání jejími nápady, informacemi, doporučenými nástroji či strategiemi. Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech, které zahrnují rozhodnutí, odhodlání, houževnatost a vnitřní motivaci. Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za (ne)dosažení požadovaných výsledků.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Life

@lenka.on.life

© 2021 Web by Lenka Michalcakova