ONLINE PROGRAM PRO ŽENY PODNIKATELKY 

Ty

Lenka

Let me help you...

KÉŽ BYCH NA NĚCO TAKOVÉHO NARAZILA PŘED 5 LETY...  

kdy jsem byla zaměstaná a nešťastná. Celou bytostí jsem cítila, že chci víc, ale nevěděla jsem JAK ani CO. V hlavě jsem měla milion myšlenek a - lživých - limitujících přesvědčení a strachů a příběhů o tom...

...kdo všechno mě odsoudí, nebo se mi vysměje...

...komu všemu tím ublížím, koho zklamu...

...kdo mě pomluví, když to nevyjde...

...kde na to probůh vezmu peníze, a co když o všechny přijdu...

BLA BLA BLA

Vím, jak se cítíš.

Vím, jaký to je cítit v sobě oheň a vášeň pro NĚCO VÍC, a zároveň být paralyzovaná strachem a pochybama. 

pro ženu, která

JÁ TO TOTIŽ VIDÍM JINAK.

Nevěřím v obecné poučky a strategie.

Vím, že potřebuješ hlavně uvěřit v sebe a v to, že můžeš mít vše, po čem toužíš. 

Vím, že tvoje unikátní JÁ je tvoje největší konkurenční výhoda. 

"Vím, že můžeš mít takový pracovní režim, takové podmínky, takový business model, takové zákazníky, takový produkt a takové ceny, abys mohla být 100% sama sebou a svoje podnikání si vedla tak, jak TY CHCEŠ.

Né podle příruček." 

Vím, že vnitřně si dovolit úspěch je stejně (ne-li více) důležité, jako dělat pro to patřičné - praktické kroky. 

Tvůj úspěch je 80 % nastavení mysli, a 20 % strategie. 

Naučím tě oboje. 

ABYS NEMUSELA PROCHÁZET TÍM SAMÝM, A ABYS MOHLA CO NEJDŘÍV ZAČÍT ŽÍT VE VELKÉM, TAK JE TU PRO TEBE ONLINE PROGRAM

Program trvá 12 týdnů - tedy tři měsíce - a je plně ONLINE. 

Je složený ze 6 modulů.

Jeden modul trvá dva týdny, a obsahuje

✳ hlavní tréninkové video

✳ pracovní listy + domácí úkoly a afirmace

✳ motivační video

✳ živé Q&A vysílání s Lenkou

+ 3 BOŽÍ BONUSY

frequently asked questions

JAK TO BUDE PROBÍHAT? 

Každý druhý PÁTEK se otevře nový modul. Budeš mít celý víkend a celý nadcházející týden na to, aby sis prošla videa, a prošla všechna cvičení a domácí úkoly. V mezidobí - ve STŘEDU - se otevře motivační video, které ti v procesu pomůže. Následující NEDĚLI bude živé vysílání s Lenkou, na kterém zodpovím všechny otázky, které během předchozích 10 dnů vyskočily. Můžeme jít taky mnohem víc do hloubky.

Přehled všech modulů spolu s konkrétními daty najdeš níže. 

JAK DLOUHO MI ZŮSTANOU VIDEA? 

Všechna videa včetně záznamů živých vysílání ti zůstanou nafurt. Můžeš tak tu pozitivní energii sosat do alelujá - pořád dokolečka (doporučeno) kdykoliv, kdy budeš potřebovat extra motivaci. Taky pokud nebudeš mít například na jeden z modulů tolik času, kolik by sis přála, tak se k němu můžeš vrátit kdykoliv později. 

MUSÍM PRAVIDELNĚ PLNIT DOMÁCÍ ÚKOLY? 

Všechny úkoly jsou boží. Jsou chytře sestaveny tak, aby ti pomohly najít odpovědi, které hledáš. Aby ti pomohly nabýt jistotu a sebevědomí. Aby ti pomohly dosáhnout toho, co si přeješ. Je ale úplně na tobě, kdy se je rozhodneš zpracovat. Určitě nejsem paníčelka, která by tě kárala za jejich nesplnění. 

CO SI MÁM PŘEDSTAVIT POD TÍM, ŽE JE PROGRAM HYBRIDNÍ?

Znamená to, že program je kombinací osobního koučinku a klasického online kurzu. Z online kurzu si bere to, že dostáváš videa a materiály, které si můžeš naposlouchávat kdykoliv ve svém čase a tempu. Z osobního koučinku má to, že proběhne každý druhý týden živý livestream s Lenkou, kde se můžeš zeptat na cokoliv konkrétního, čím budeš potřebovat po cestě provést. Dalším bonusem je jedna individuální konzultace s Lenkou - osobně, nebo přes Skype. 

 MODUL I. 

Jak vědět, co chci dělat - jaké má být téma mého podnikání. 

V prvním modulu ti pomůžu zjistit, co je to NĚCO, do čeho by ses měla pustit. Pomůžu ti poznat rozdíl mezi tím, co ti říká hlava, a kam tě táhne tvé srdce. Provedu tě poznáním tvých skutečných darů, který svět prostě potřebuje vidět. V arzenálu mám celou řadu otázek, technik a cvičení, které ti pomohou jít opravdu do hloubky. 

Otevře se: pá 3. 4. 2020

Motivační video: st 8. 4. 2020

Q&A Livestream: ne 12. 4. 2020

MODUL II.

Jak uvěřit, že to všechno můžu mít. 

Modul II. je boží, nadupaný. Podíváme se na to, jak moc je důležitý, abys doopravdy dělala to, co tě baví. Pomůžu ti uvidět tvé boží zákazníky - kteří tě potřebují. Zjistíš, kdo to je. Pomůžu ti uvidět podobu tvého budoucího podnikání - protože když si to dokážeš představit, tak to můžeš žít. A jako úplný TOP ti pomůžu uvěřit v sebe. Předám ti všechny techniky, které sama používám proto, abych v sebe věřila i ve chvílích, kdy se všechno hroutí. 

Otevře se: pá 17. 4. 2020

Motivační video: st 22.4. 2020

Q&A Livestream: ne 26. 4. 2020

MODUL III.

Jak zpracovat vše, co mi v tom brání. 

Třetí modul je osobní. Podíváš se do detailu na všechny strachy a limitující přesvědčení (lži), které ti doposud bránily v tom, žít život svých snů. Pověnujeme se tématu rozhodování a řekneme si, jak si ho usnadnit. Řeknu ti, jakou roli v našem životě hrají emoce, a pomůžu ti pochopit ty své - a naučit se je zpracovávat ve svůj prospěch. Vše, co se v tomto modulu naučíš, je aplikovatelné i na další oblasti ve tvém životě. Ono totiž - co si budem - vše souvisí se vším. 

Otevře se: pá 1. 5. 2020

Motivační video: st 6. 5. 2020

Q&A Livestream: ne 10. 5. 2020

MODUL IV.

Jak začít a konečně TO udělat.

A tady už se začínáme pouštět do praktické stránky věci. Ukážu ti, že i začátky můžou být jednoduchý. Projdeme si pár základů, které při startu tvého snu můžeš zvážit. Říkám zvážit, protože tě vždy povedu k tomu, abys to dělala podle sebe. Tak tě to totiž bude nejvíc bavit. Taky se podíváme na to, jaké všechno spešl vybavení potřebuješ k tomu, abys mohla začít. (žádný) Jak říkám, uděláme si to jednoduchý. 

Otevře se: pá 15. 5. 2020

Motivační video: st 20. 5. 2020

Q&A Livestream: ne 24. 5. 2020

MODUL V.

Jak TO poslat do světa.

Anebo všechny ty marketingy, brandingy, internety a facebooky. To všechno, ale hlavně - jak sebrat odvahu, a jít s kůží na trh - prezentovat sebe a své podnikání v online světě. Jak vždycky vědět co říct, a jak to přetvořit ve zprávu, kterou tvůj boží zákazník potřebuje slyšet. Jak pravidelně vytvářet obsah. 

Jako bonus minikurz MARKETING 101 - jak to dělám já. Ukážu ti svoje webovky a jak si s nimi hraju, a taky jak tvořím příspěvky na sociální sítě - a jak ty můžeš taky. Hned od zítřka.

Otevře se: pá 29. 5. 2020

Motivační video: st 3. 6. 2020

Q&A Livestream: ne 7. 6. 2020

 

MODUL VI.

Jak z TOHO udělat profitující produkt a jak si nastavit ceny,

které budeš ty i tvůj boží zákazník milovat.

A teď budeš nejspíš překvapená. Zjistíš totiž, že z každého zájmu, hobby, talentu...se dá udělat profitující produkt/služba. Vzdory obecným názorům a strategiím se totiž nemusíš přizpůsobovat trhu - trh pro tebe už existuje a otevře se ti ve chvíli, kdy si dovolíš být sama sebou. Ukážu ti taky na příkladu, co všechno dokáže z takového jednoho tématu vzejít. No a to ještě není to, co je na modulu VI. to nejlepší. Konečně se totiž dostaneme k tomu, jak změnit tvůj vztah k penězům - a jak si dovolit mít jich přebytek tak, aby ses cítila patřičně ohodnocená, podporovaná a mohla si dopřát vše, po čem toužíš. 

Otevře se: pá 12. 6. 2020

Motivační video: st 17. 6. 2020

Q&A Livestream: ne 21. 6. 2020

 BONUS I. 

VIDEO - Jak pokračovat a nevzdat to. 

Protože se celý program zabývá hlavně tím, jak ti pomoct rozjet a začít realizovat tvé snové podnikání, tak se tolik nevěnujeme překážkám, které se můžou ukázat kdykoliv v průběhu tvé cesty. I tak ti chci dát "do vínku" motivaci a pár technik na to, jak si počáteční nastavení mysli nejen udržet, ale neustále na něm pracovat. 

 BONUS II. 

Afirmační a motivační tapety do telefonu

Tohle si zamiluješ. Všechny ty principy, které v programu objevíš, a budeš si chtít vrýt pod kůži - můžeš si je nastavit jako tapetu do telefonu, a mít je tak každý den na očích. #highvibes

 BONUS III. 

Jedna celá 60 min individuální konzultace s Lenkou

Takže cokoliv, co budeš potřebovat probrat víc do hloubky. 

Když budeš potřebovat tu EXTRA dávku pozitivní energie a podpory. 

60 minut je jen tvých. Osobně v Praze, online přes Skype. 

Konzultaci si můžeš vybrat kdykoliv v průběhu programu - dle domluvy.

TĚŠÍM SE NA TEBE A NAŠI SPOLEČNOU CESTU! 

Michaela Seko

MICHAELA SEKO

"Když jsem objevila Lenku na instagramu, hned mě zaujala svojí energií, přístupem a obsahem, který je jiný, odvážný a v českém prostředí naprosto jedinečný.

 

Na společná setkání se vždy těším, protože vím, že u Lenky najdu pochopení, povzbuzení a naprostou podporu. Lenka je doslova nabitá energií a vše prožívá s vámi.

 

Léňa mi pomohla uvědomit si, co chci se svým životem dělat, kam chci směřovat a zároveň mě celou cestou vedla. Zároveň mi pomohla dodat sebevědomí a uvědoměni, že jsem dost dobrá, že můžu dělat, co mě baví, že na to mám, že se nemusím bát. Zbavila mě spousty strachů, limitujících přesvědčení a nepravd, které jsem si v sobě nesla, aniž bych si to uvědomovala.

Protože pokud si myslíte, že už to všechno máte zpracováno, tak nemáte :)

 Úplně jsem přehodnotila to, jak nahlížím na práci/podnikání a svůj vztah k penězům, ale úplně zásadní posun nastal v tom, že si konečně věřím a jsem si jistá, co a jak chci dělat.

 

Během spolupráce s Lenkou jsem se odvážila začít trávit méně času prací, kterou dělám v současnosti a přitom vydělávat více peněz a zároveň začít intenzivně pracovat na tom, co jsem vždy chtěla dělat.

 

Lenka mě celou dobu na mé cestě vede jako koučka a mentorka a bez její podpory bych se nejspíš do žádné změny ani nepustila.

 

Každé ženě, která přemýšlí o tom vstoupit do kurzu Bosslady a váhá, bych jen chtěla říct, že můžu zaručit, že to budou vaše nejlépe utracené peníze v životě!"

REFERENCE

"Prvně jsem na Lenku narazila na Instagramu. Hned mě zaujala, byla něčím jiná. To něco mě bavilo, fascinovalo, inspirovalo, motivovalo.

Když zveřejnila příspěvek s nabídkou jejího mentoringu a já jsem začala být celá krásně nervózní a natěšená, věděla jsem, že to bude to pravé pro mě.

 

A nemýlila jsem se.


Očekávala jsem pomoc, podporu a jakýsi návod na to, jak z mého projektu EndlessInspirationsCz vytvořit případný zdroj příjmů. Abych se mohla živit tím, co mě skutečně baví a dává mi smysl.

 

Teď mám jen obavy, jestli mi reference bude stačit k tomu, abych popsala vše, co jsem si díky Léni uvědomila a s čím vším mi pomohla.


Víte, má takovou zvláštně nakažlivou energii – v tom nejlepším slova smyslu. Během mentoringu se má nálada vyhoupla z nuly na sto. Nabyla jsem přesvědčení, že skutečně mohu v životě dělat to, co mě baví a nemusí to být vůbec složité, ale naopak přesně takové, jaké chci, aby to bylo.

 

Uvědomila jsem si, co mi brání v mých snech a získala jsem od Léni skvělé způsoby, jak s tím vším pracovat ve svůj vlastní prospěch – potažmo prospěch všech, které můj projekt osloví.


Člověk si častokrát neuvědomuje, co stojí za jeho chováním, strachy, ... Lenka má skvělé techniky, jak toto vše odhalit a dále s tím pracovat. Při mentoringu jsem se cítila velmi podporována a s velkým pochopením a respektem naváděna k vyřešení/objasnění všeho, co vyvstávalo.


Díky Léni už dnes vím, že nemusím následovat všechny zajeté strategie a dělat vše podle ostatních. Vím, že právě ta má jedinečná esence stačí. A vložím ji-li do všeho, co dělám, nelze neuspět.
 

Vám všem, které zvažujete vstoupit do kurzu Bosslady, ale váháte, bych jen ráda řekla, že pokud jste dočetli referenci až sem a něco tam uvnitř vás, vás do kurzu láká, dovolte si to.

 

Dovolte si prožít život tak, jak toužíte.

 

Investice do nás samých je tou nejlepší, kterou můžeme udělat."

Petra Fojtíková

PETRA FOJTÍKOVÁ

REFERENCE

Tereza Holdychová

TEREZA HOLDYCHOVÁ

Než jsem poznala Lenku, nevěděla jsem jakým směrem jít, co je pro mě správné a jak se zachovat v mé situaci. Některé terapeuty jsem již poznala, a vždy to byly jen takové povrchové rady.

 

Od Lenči jsem nečekala nic víc, jen že mě trochu nasměruje. Jenže ona je úplně jiný level, září nádhernou energií a když jsem přišla k ní domů a posadila se do křesla, zaplavil mě klid. Nejvíc jsem si užívala to porozumění a pochopení, ať už jsem řekla cokoliv.

 

Stále si pamatuju to nejdůležitší z našeho prvního sezení a to - jít za radostí. Nemusím si vybírat složité zkoušky a náročné situace jen proto, abych měla pocit, že se rozvíjím. Můžu se uvolnit a jít za tím, co mi dělá radost, co mám ráda.

 

Lenička jde do hloubky tam, kde se vytvořily všechny strachy a zábrany, a tím se mohou vyřešit jednou pro vždy. Vždy jsem překvapená, jak snadno najde podstatu problému a lehce mě vede k jeho vyřešení.

 

Její nový bosslady program stojí za to už jen proto, že Lenička má svou originalitu, miluje to, co dělá, dává do toho své srdce a opravdu jí záleží na tom, aby její klienti dělali to, co je baví. 

REFERENCE

Jdu do toho

6 + tréninkových videí

6 motivačních videí

6 živých skupinových vysílání s Lenkou

Pracovní listy

Jedna individuální konzultace s Lenkou

Bonusové video

Afirmační tapety do mobilu

Vstup do Bosslady facebookové skupiny

 
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Life

@lenkaonlife

© 2020 Web by Lenka Michalcakova