Hey girl - bannery (3).png

AKCE

na 3 ONLINE EFT terapie s Lenkou

akce platí do neděle 25. 10. 2020

Nevídáno - bannery (3).png

 

 EFT TERAPIE 

ONLINE

Víc než kdy jindy je teď důležitý vnést do svého života klid a ulevit si od intenzivních zacyklených těžkých emocí. EFT funguje na jakékoliv téma, protože vždy pracuje s tvou aktuální emocí.

EFT (Emotional freedom technique - Technika emoční svobody více ZDE) je zjednodušeně řečeno "psychická akupunktura". Online konzultace probíhá tak, že si nejdřív povídáme o tvém prožívání, a pak jednoduše opakuješ po mě. Žádný složitosti - a příjemná úleva i na dálku.

Jakýkoliv stres vznikne v našem těle emotivní reakcí na myšlenku. Někdy se emoce před vědomou myslí ukryje v podvědomí, ale tělo na ní reaguje dál. Stresem. Abychom tyhle stresové reakce zmírnili, pracujeme s obojím

- s tělem i myslí.

Nemusíš tak ten stres prožívat znovu a znovu. Tělo ti pomůže tím, že zůstane v klidu. Tělo je kámoš. Jen naše myšlenky potřebují občas láskyplné (a někdy i přísné a jasné) vedení. V rámci EFT terapie tě povedu k tobě, k tomu co cítíš a hlavně - k úlevě, klidu a pocitu kontroly nad svým životem.

 
Hey girl - bannery (3).png

Lenka

 

  KDO JSEM JÁ? 

Jsem psí máma, podnikatelka, koučka, terapeutka, lektorka a mentorka.

Mluvím, inspiruju, podporuju a předávám vše, co jen dokážu s cílem, aby si co nejvíc úžasných žen dovolilo

žít život na 100 %. Protože proto se narodily.

Protože svět potřebuje, aby v sebe uvěřily a předávaly své dary dál. 

Před pěti lety jsem sama byla zmatená a úplně ztracená v tom, co chci vlastně v životě dělat.

Prošla jsem si klikatou cestou plnou zmatku, frustrace, strachu, nemoci

a jednoho velkého "NEVÍM".

Dnes žiju vše to, co mě naplňuje.

Cítím se svobodná, a život vnímám jako prostor s neomezenými

možnostmi pro všechny - i pro tebe.

 

Mým posláním je pomáhat transformovat strachy,

pochyby, zmatek a nejistototu žen v dechberoucí jistotu, 

sebedůvěru a radost ze života. Všechno je možné.

 

S trochou vedení to zvládneš taky. 

Ukážu ti, jak na to. 

Hey girl - bannery (3).png

Já ani vlastně nevím, jak jsem na Lenku narazila, ale vím, že to bylo na instagramu a že to bylo v moji nejslabší chvilce. Bylo to v období ,,korony”, kdy jsem přiletěla domů na dovolenou z Anglie, kde jsem žila a kam jsem se za žádnou cenu vracet nechtěla. Nevěděla jsem co se sebou, byla jsem nešťastná, uvězněná v situaci, z které jsem se nemohla dostat ven, neviděla jsem žádnou možnou cestu nebo řešení, byla jsem akorát uzavřená sama do sebe, věčně v depresi, neuměla jsem si užívat chvilky sama se sebou, natož s ostatními.

 

Prostě ztracená. Hledala jsem pomoc...

 

Jakmile jsem na Lenku narazila, hned jsem věděla, že si chci zaplatit sezení s ní a že s ní budu chtít probrat celou mojí současnou situaci. Na jednu stranu jsem se bála, že mi není pomoci, že bych měla navštívit přímo psychiatra nebo tak něco..Byla jsem strašně negativní, pesimistická, všechno jsem viděla černě, neměla jsem se ráda, neměla jsem chuť se snažit o nic.

 

Vlastně jsem Lenku ani pořádně neznala, stačilo mi prostě si pročíst pár jejích inspiračních článků a shlídnout pár videí na instagramu a měla jsem jasno. Věděla jsem, že ona je můj člověk, je mi sympatická a určitě mi dokáže pomoci. 

Byla jsem odhodlaná ji říct všechno.

 

Osobně byla přesně taková, jakou ji vídáte online, ale ještě o něco více dokonalá. Už po prvním sezení s ní se mi tak šíleně ulevilo, že jsem si to ani nedokázala představit, že by to bylo možné. Díky ní jsem začala vidět věci pozitivně a uvažovat nad řešeními své situace, jak by mě to předtím ani nenapadlo. Cítila jsem se najednou pochopená a že nejsem sama. Nakonec jsem s ní řešila o mnoho víc problémů, než jsem původně myslela že budu..

 

Netrvalo to dlouho a všechno se začalo měnit, věci se začaly dávat do pohybu.

 

Bylo to jak horská dráha, na kterou jsem prostě nasedla a jenom se vezla. Už po prvním sezení jsem našla tu kuráž, udělat ten nejsilnější krok - zvládla jsem říct ne odjezdu zpátky do Anglie a zařídit si život zpátky v Česku a to úplně od základů, tak jak sem chtěla. Našla jsem si, jak Lenka říká, ,,nový projekt” a vrhla se na cvičení a zdravý životní styl, změnila jsem vlastně téměř kompletně to, jak jsem do té doby žila.

 

Přestala jsem dělat to, co se po mě chtělo, ale začala jsem dělat to, co chci JÁ.

 

  Začala jsem se cítit silná, sebevědomá, to jsem předtím nebyla..No a teď? Vždy když mě popadne nějaký černý moment, tak si vzpomenu na ní a najdu kuráž vidět věci pozitivně, odmítat a přijímat nabídky, nebát se říct NE nebo si věci promýšlet. To, že jsem na Lenku narazila, byla jedna z nejlepších událostí, které se mi v životě staly a nikdy nepřestanu být vděčná, že sem k ní šla. Už vím, že tu je a že kdykoliv budu mít pocit, že potřebuju, aby mě někdo vyslechl, pomohl a byl tu pro mě, tak za ní můžu jít. 

 

Lenka je pro mě ta nejlepší koučka a doporučuji jakékoliv ženě či dívce spolupráci s ní, protože ona to opravdu umí :) Není to o tom, že Vám řekne to, co chcete slyšet, ale o tom, že Vás donutí přijít na to, co chcete vy sami.  A to celé je ještě doprovázené pochopením, příjemným jednáním a atmosférou :-)

Tereza Novotná

TEREZA NOVOTNÁ

REFERENCE

Hey girl - bannery (3).png

REFERENCE

Michaela Seko

MICHAELA SEKO

"Když jsem objevila Lenku na instagramu, hned mě zaujala svojí energií, přístupem a obsahem, který je jiný, odvážný a v českém prostředí naprosto jedinečný.

 

Na společná setkání se vždy těším, protože vím, že u Lenky najdu pochopení, povzbuzení a naprostou podporu. Lenka je doslova nabitá energií a vše prožívá s vámi.

 

Léňa mi pomohla uvědomit si, co chci se svým životem dělat, kam chci směřovat a zároveň mě celou cestou vedla. Zároveň mi pomohla dodat sebevědomí a uvědoměni, že jsem dost dobrá, že můžu dělat, co mě baví, že na to mám, že se nemusím bát. Zbavila mě spousty strachů, limitujících přesvědčení a nepravd, které jsem si v sobě nesla, aniž bych si to uvědomovala.

Protože pokud si myslíte, že už to všechno máte zpracováno, tak nemáte :)

 Úplně jsem přehodnotila to, jak nahlížím na práci/podnikání a svůj vztah k penězům, ale úplně zásadní posun nastal v tom, že si konečně věřím a jsem si jistá, co a jak chci dělat.

 

Během spolupráce s Lenkou jsem se odvážila začít trávit méně času prací, kterou dělám v současnosti a přitom vydělávat více peněz a zároveň začít intenzivně pracovat na tom, co jsem vždy chtěla dělat.

 

Lenka mě celou dobu na mé cestě vede jako koučka a mentorka a bez její podpory bych se nejspíš do žádné změny ani nepustila.

 

Každé ženě, která přemýšlí o tom vstoupit do kurzu Bosslady a váhá, bych jen chtěla říct, že můžu zaručit, že to budou vaše nejlépe utracené peníze v životě!"

Hey girl - bannery (3).png

"Prvně jsem na Lenku narazila na Instagramu. Hned mě zaujala, byla něčím jiná. To něco mě bavilo, fascinovalo, inspirovalo, motivovalo.

Když zveřejnila příspěvek s nabídkou jejího mentoringu a já jsem začala být celá krásně nervózní a natěšená, věděla jsem, že to bude to pravé pro mě.

 

A nemýlila jsem se.


Očekávala jsem pomoc, podporu a jakýsi návod na to, jak z mého projektu EndlessInspirationsCz vytvořit případný zdroj příjmů. Abych se mohla živit tím, co mě skutečně baví a dává mi smysl.

 

Teď mám jen obavy, jestli mi reference bude stačit k tomu, abych popsala vše, co jsem si díky Léni uvědomila a s čím vším mi pomohla.


Víte, má takovou zvláštně nakažlivou energii – v tom nejlepším slova smyslu. Během mentoringu se má nálada vyhoupla z nuly na sto. Nabyla jsem přesvědčení, že skutečně mohu v životě dělat to, co mě baví a nemusí to být vůbec složité, ale naopak přesně takové, jaké chci, aby to bylo.

 

Uvědomila jsem si, co mi brání v mých snech a získala jsem od Léni skvělé způsoby, jak s tím vším pracovat ve svůj vlastní prospěch – potažmo prospěch všech, které můj projekt osloví.


Člověk si častokrát neuvědomuje, co stojí za jeho chováním, strachy, ... Lenka má skvělé techniky, jak toto vše odhalit a dále s tím pracovat. Při mentoringu jsem se cítila velmi podporována a s velkým pochopením a respektem naváděna k vyřešení/objasnění všeho, co vyvstávalo.


Díky Léni už dnes vím, že nemusím následovat všechny zajeté strategie a dělat vše podle ostatních. Vím, že právě ta má jedinečná esence stačí. A vložím ji-li do všeho, co dělám, nelze neuspět.
 

Vám všem, které zvažujete vstoupit do kurzu Bosslady, ale váháte, bych jen ráda řekla, že pokud jste dočetli referenci až sem a něco tam uvnitř vás, vás do kurzu láká, dovolte si to.

 

Dovolte si prožít život tak, jak toužíte.

 

Investice do nás samých je tou nejlepší, kterou můžeme udělat."

Petra Priesol

PETRA PRIESOL

REFERENCE

Hey girl - bannery (3).png

Tereza Holdychová

TEREZA HOLDYCHOVÁ

Než jsem poznala Lenku, nevěděla jsem jakým směrem jít, co je pro mě správné a jak se zachovat v mé situaci. Některé terapeuty jsem již poznala, a vždy to byly jen takové povrchové rady.

 

Od Lenči jsem nečekala nic víc, jen že mě trochu nasměruje. Jenže ona je úplně jiný level, září nádhernou energií a když jsem přišla k ní domů a posadila se do křesla, zaplavil mě klid. Nejvíc jsem si užívala to porozumění a pochopení, ať už jsem řekla cokoliv.

 

Stále si pamatuju to nejdůležitší z našeho prvního sezení a to - jít za radostí. Nemusím si vybírat složité zkoušky a náročné situace jen proto, abych měla pocit, že se rozvíjím. Můžu se uvolnit a jít za tím, co mi dělá radost, co mám ráda.

 

Lenička jde do hloubky tam, kde se vytvořily všechny strachy a zábrany, a tím se mohou vyřešit jednou pro vždy. Vždy jsem překvapená, jak snadno najde podstatu problému a lehce mě vede k jeho vyřešení.

 

Její nový bosslady program stojí za to už jen proto, že Lenička má svou originalitu, miluje to, co dělá, dává do toho své srdce a opravdu jí záleží na tom, aby její klienti dělali to, co je baví. 

REFERENCE

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

Sleduj mě na Instagramu jako Lenka On Life

@lenka.on.life

© 2020 Web by Lenka Michalcakova